Milan (35): Když mi nasadila parohy, byla to pro mě rána. Odhalení jejího milence mě dorazilo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz vazny 4
Zdroj: Shutterstock

S Alenou žil Milan poměrně spokojeně několik let. Přestáli období zamilovanosti, zvládli společné bydlení, a nakonec si pořídili i čtyřnohého mazlíčka. Vše se zdálo idylické až do doby, kdy se jeho přítelkyně začala chovat divně.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Časté návštěvy u rodičů

„Každý víkend jsme trávili u Aleniných nebo mých rodičů. Brali jsme to tak, že je to normální, a nehodlali na tom nic měnit. Jak moji rodiče, tak její bydleli v domku se zahradou. My měli jen malou garsonku, ze které jsme rádi utekli do přírody,“ doplňuje.

Letní grilování, posezení na pergole nebo procházky v lese byly lákavé o to víc, oč méně dostupné ve městě byly. Naštěstí si oba s rodinami svých partnerů rozuměli.

„Alena často vtipkovala s mým otcem a já její matce pomáhal s úklidem nádobí po obědě,“ usmívá se Milan zasněně. „Byly to krásné časy, než se všechno pokazilo,“ dodává zasmušile.

Z vtipů se staly významné pohledy

„Všiml jsem si, jak se Alena dívá na mého otce. Uznávám, že ve svém věku stále vypadá k světu. Vlastně mi to lichotilo. Málokdo má tátu takového borce, který v šedesáti letech zvládne uběhnout půlmaratón pod dvě hodiny, “ chlubí se Milan.

„Když se naši rozvedli, na našem vztahu se nic nezměnilo. Pořád jsme byli s tátou nejlepší kamarádi,“ konstatuje. Chodil si k němu pro rady a občas s ním řešil i partnerské problémy, kterých ale moc neměli až do doby, kdy začala být Alena divná.

„Najednou chodila každý den s kamarádkami na kafe,“ kroutí hlavou Milan. „Nechtělo se mi věřit, že si mají pořád co říct, ale znáte ženy,“ dodává.

Partnerské hrátky vzaly za své

„Podezření na to, že je něco jinak, jsem pojal, až když Alena jednou v noci nepřišla domů. Spal jsem sám v naší ložnici a strachoval se o ni,“ vzpomíná Milan.

Alena dorazila druhý den ráno a rovnou si začala balit kufry. Milan nevěřil vlastním očím.
„Říkal jsem si, co jsem udělal špatně,“ nevěří své naivitě. Alena však byla nekompromisní. Neřekla ani slovo na vysvětlenou, jen že s ním končí.

Milan později volal svému otci, aby s ním tu novinku probral: „Táta mě uklidňoval. Že prý se takové věci stávají. Už jsem chtěl zavěsit, když jsem u něj v telefonu slyšel z dálky Alenin hlas,“ popisuje Milan trapnou situaci.

Ptal jsem se ho, kde se u něj moje nyní už bývalá přítelkyně bere. Táta jen lakonicky konstatoval, že se k němu právě stěhuje.

„Nemohl jsem popadnout dech,“ s pláčem vzpomíná Milan. „Byl to opravdu šok. Nečekal jsem, že by mě podvedla s vlastním otcem a ani jeden mi o tom neřekl,“ dodává.

Dobré rodinné vztahy vzaly za své

Jakmile Milan pochopil, jak se věci mají, přestal se s otcem stýkat. „Jedinou oporou mi v této situaci zůstala máma,“ vysvětluje Milan, který se na matku až nezdravě upnul, což mu v současné době brání ve vytvoření nového partnerského vztahu.

Všechno má svůj čas a nepříjemné zážitky je potřeba zpracovat, než člověk spadne bezhlavě do dalšího vztahu,“ vysvětluje Milan svůj aktuální nezájem o novou partnerku.

Autor: Kamila Mertlová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články