Milan (29): Stála přede mnou svlečená a řekla, co mám udělat. Tohle by dokázal jen málokdo z vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz vousy
Zdroj: Shutterstock

Sledoval jsem ji, jak se svléká, a v hlavě mi běželo asi milion představ toho, co bude následovat. Nemusela mě dlouho přemlouvat, abych se i já zbavil svršků.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Stáli jsme tam oba dva jen ve spodním prádle. Věděl jsem, že tohle bude výzva, a také jsem byl přesvědčen, že to zvládnu. Jenže to, co po mně chtěla, by dokázal jen málokdo z vás!

Takovou jsem ještě nepotkal

Alice je úplně jiná než všechny ženy, které jsem doposud poznal. Je naprosto bláznivá.

A mně to nevadí. Kdekdo nad její povahou a chováním sice kroutí hlavou, ale mě ten její veselý a akční přístup k životu baví.

Do všeho jde po hlavě

Znám ji rok a dva měsíce a za tu dobu jsem toho s ní podnikl víc než s kýmkoli před ní. Alice nesnáší nudu a je jako malé dítě – ani chvíli neposedí.

Pořád něco vymýšlí, plánuje a podniká. A po mně samozřejmě chce, abych se toho účastnil. Její energie je nakažlivá, snadno se nechám přemluvit.

Nařídila mi, abych se svlékl

Její poslední plán zněl opravdu šíleně. Ale nebyl bych to já, kdybych na sobě dal znát, že mám trošku nahnáno. Ale upřímně – měl jsem!

Přijeli jsme na místo. Alice na nic nečekala a hned se začala svlékat. Když viděla, jak tam stojím a koukám na ni, se smíchem zavelela, abych se také svlékl.

Díval jsem se na ni, jak přede mnou stojí jen ve spodním prádle, a hlavou mi běželo, jaké to asi bude. Ještě nikdy předtím jsem to nedělal!

Zklamal jsem na plné čáře…

Do poslední chvíle jsem byl přesvědčený, že to zvládnu. Alice pro to byla nadšená a neváhala ani minutu. Takže zatímco já pořád stál jen v trenkách na místě, ona už se na to vrhla.

Byla mi zima, jen jsem ji sledoval, jak se postupně noří do ledového rybníka. Venku bylo pár stupňů pod nulou a moje přítelkyně si vesele plavala v rybníce!

A já? Já zklamal na plné čáře. Neodvážil jsem se do té ledové vody strčit ani palec u nohy, natož abych si zaplaval, jako to udělala Alice.

Už nikdy více!

Otužování byl hodně špatný nápad! Tedy alespoň pro mě, Alice si to užila, a když konečně z té ledárny vylezla, nadšeně básnila o tom, že to rozhodně nebylo naposledy.

Pro mě to tedy naposledy bylo. Stát ve spodním prádle na břehu rybníka, když teploměr ukazuje pod nulou? Už nikdy více. Tohle přenechám jiným!

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články