Milan (24): Miluji sestru svojí matky. Nemohu jí to říct, nedokážu si ale ani najít jinou ženu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 30 2
muz 30 2

Milan studuje vysokou školu. Bydlí proto zatím se svými rodiči, snaží se ovšem se studii stíhat práci a přispívat na bydlení. Rodiče se často ptají, kdy už si konečně najde nějakou dívku. On místo pravdy raději uhýbá pohledem.

„S rodiči mám skvělý vztah. Vím, že dokud si nenajdu někoho, s kým bych chtěl bydlet, mohu zůstat u nich. Jsem jim za to vděčný a snažím se jim pomáhat, jak to jde. Někdy mám ale dojem, že už by byli raději, kdybych si našel přítelkyni,“ svěřuje se Milan.

Mysleli si, že jsem na kluky. Pravda je ale úplně jinde

Milanovi je dvacet čtyři let, není tedy divu, že se rodiče zajímají o to, proč je stále sám. „Říkají, že když si někoho najdu, osamostatním se. Táta se mě dokonce jednou ptal, jestli nejsem gay.

Že prý by to nevadilo a nemám se za co stydět,“ vzpomíná se smíchem Milan. To vzápětí rodičům vyvrátil a řekl jim, že jen čeká na tu pravou. Pravdou ovšem je, že je už tři roky zamilovaný do matčiny sestry.

Zdroj: 123RF.COM

„Lence je čtyřicet tři. Moje matka je o šest let starší. Je to trapné, protože jsem vlastně zamilovaný do své tety,“ přiznává Milan. Lence, ani své vlastní matce či otci, nikdy neřekl, jak se cítí. „Když jsem začal dospívat, teta k nám jezdila docela často. Já si s ní skvěle rozuměl. Pomáhala mi s věcmi do školy, chodili jsme spolu do kina. Divila se, že se v osmnácti, místo s partou kluků, bavím s ní. Byla ale ráda, že jsem jiný. A mně postupem času začalo docházet, že jí mám opravdu rád.“

Zdroj: 123RF.COM

Dnes se vídáme dvakrát do roka. Nemohu na ni ale přestat myslet

Postupem času se Milanova matka přestala se sestrou vídat tak často. Poslední tři roky jezdí Lenka za rodinou jednou nebo dvakrát do roka. „Problém ale je, že pokaždé, když ji vidím, uvědomuji si, jak moc mi chyběla.

Že ji miluji, jsem si uvědomil asi před čtyřmi lety. Vím, že je o tolik starší, navíc je členem rodiny a má manžela i děti. Jenomže na ni nemohu přestat myslet.“
Lenka je důvod, proč si Milan ještě nikoho nenašel. Kdykoli se mu totiž nějaká dívka zalíbí, začne ji srovnávat se svou tetou a zjistí, že je oproti ní vlastně nedokonalá. „Rodiče stále doufají, že si někoho najdu.

A já také, protože bych se rád přes svou lásku k Lence přenesl. Nikdy bych nemohl přiznat, jaká je skutečnost. Doufám proto, že se najde dívka, která mě okouzlí a změní mi život.“

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články