Michal (47): Milenka mě chtěla získat pro sebe. Vymyslela si pro to dost ohavný způsob

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz sedivy
Zdroj: Shutterstock

Nejsem na to pyšný, ale měl jsem milenku. Se ženou jsme zrovna měli období, kdy nám to moc neklapalo, a bohužel jsem se v jistých ohledech cítit zanedbaný. Seznámil jsem se s mladou Pavlínou, ta přesně věděla, co muž jako já potřebuje.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Od začátku jsem náš vztah nebral vážně. Měl jsem ji opravdu jen jako bokovku, jenže ona to vnímala jinak. Že se náš pohled na celou věc zásadně liší, se ukázalo bohužel až tehdy, kdy jsem se rozhodl nemanželský poměr ukončit. To teprve začalo peklo.

Pavlína mi dávala to, co mi žena odpírala

Když se mnou manželka přestala spát, dost mě to štvalo. V tomto ohledu jsem prostě jako kterýkoli jiný chlap a zkrátka to potřebuji.

Nějakou dobu jsem ten útlum řešil sám. Jenže to mi přestalo stačit. Proto jsem to po pár měsících vyřešil milenkou.

Mladá atraktivní Pavlína mi dávala vše, o co mě žena ochuzovala. Bral jsem ji jako bokovku, ke které jsem si párkrát do týdne odskočil. Nic víc v tom nebylo.

Očividně náš vztah brala jinak

Nemanželský poměr jsem udržoval půl roku. Pak se to mezi mnou a mojí ženou změnilo k lepšímu a začali jsme spolu opět normálně spát. Všechno bylo zase v pohodě.

Proto jsem vztah s Pavlínou ukončil. Tehdy poprvé se ukázalo, že na náš vztah celou tu dobu pohlížela úplně jinak nežli já. A to byl problém.

Vymyslela nechutný způsob, jak mě získat pro sebe

Pavlína se odmítala smířit s tím, že je konec. Bombardovala mě zprávami, volala mi i uprostřed noci. Když jsem si změnil číslo ve strachu, aby manželka nic nepoznala, našla si jiný způsob, jak upoutat moji pozornost.

Jednou na mě čekala před fabrikou. Oči uslzené a v ruce test. Těhotenský test, a k tomu všemu pozitivní. Prý se mnou čeká dítě a chce, abychom byli spolu. A to byl teprve šok.

Nevěděl jsem, co budu dělat

Pavlína mě dostala do pasti. Jestli vážně čekala moje dítě, bylo mou povinností, abych se k tomu zodpovědně postavil. Pavlína mě chtěla pro sebe.

Už jsem dokonce uvažoval nad tím, že ženě všechno řeknu. Znamenalo by to sice konec, protože tohle by mi žena neodpustila, ale co jsem měl dělat?

Bylo to za pět minut dvanáct!

Už jsem byl vážně nalomený, že půjdu s pravdou ven. Ještě předtím jsem se ale chtěl domluvit s Pavlínou, jak to uděláme. A tehdy prasklo, že si těhotenství vymyslela. To byl teprve šok.

Když mi došlo, že jsem se kvůli jedné naivní holce, která si vymyslela takovou nechutnou věc, málem přiznal ženě a riskoval manželství, udělalo se mi zle. Naštěstí jsem se to dozvěděl včas, ale bylo to opravdu za pět minut dvanáct.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články