Michal (36): O nové známosti mé bývalé ženy jsem se dozvěděl náhodou. Neuvěříte, kdo mi to tajemství prozradil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz zena znamost
Zdroj: Shutterstock

Michal a jeho žena Kristýna si přestali rozumět. Rozchod byl její nápad, prý to tak bude lepší pro oba dva, a především pro jejich syna Filipa. Michal přijal skutečnost, že s ním jeho žena nechce být, a aby nedělal problémy, odstěhoval se. K rozvodu se manželé ještě nedostali, ačkoli už čtyři měsíce žijí odděleně a v péči o syna se střídají.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Před pár dny se Michal dozvěděl, že si jeho žena někoho našla. V e-mailu se nám svěřil, kdo mu tuhle novinku prozradil.

Pořád jsme se hádali

Michal a Kristýna byli manželé sedm let. Z jejich dříve velké lásky se narodil syn Filípek, který letos na jaře oslavil páté narozeniny. Ty letošní byly ale něčím výjimečné, slavil je totiž hned dvakrát.

Narozeniny měl malý Filip v době, kdy již rodiče žili odděleně. Jsou to čtyři měsíce, kdy se Michal odstěhoval ze společného bytu a našel si prozatímní garsonku. Filípek tak narozeniny slavil s maminkou a poté i s tátou.

Jako jeden z důvodů rozchodu Michal uvedl, že se s Kristýnou poslední dobou jen hádali. Dokázali si vjet do vlasů kvůli maličkosti. Rozchod byl nápad Kristýny a Michal jí nakonec ustoupil.

„Brala to všechno přes syna, prý aby nežil ve stresu a hádkách,“ vysvětluje Michal. „Proto jsem si sbalil věci a pár dní byl na hotelu, pak jsem si našel malou garsonku. Ta mi zatím stačí,“ píše.

Syna můžu vídat, kdykoli chci

„Kristýna mi syna půjčuje, kdykoli se mi to hodí. Chci ho vídat co nejčastěji, alespoň v tomhle nedělá problémy,“ pokračuje ve svém e-mailu.

Vzápětí se rozepíše o tom, že k rozvodu se ještě nedostali. Sice žijí zvlášť, ale ani jeden z nich se ještě nerozhodl manželství ukončit papírově. Michal si ještě nedávno dokonce myslel, že se k sobě třeba vrátí. Kvůli synovi.

„Skutečnost, že Kristýna ještě nepodala žádost o rozvod, mě tak nějak udržovala v naději, že se to mezi námi třeba přežene a vrátíme se k sobě,“ netají se Michal. „Byl bych rád, kvůli Filipovi především,“ dodává.

O manželčině nové známosti jsem se dozvěděl náhodou

Naděje na možný druhý začátek se ale Michalovi před několika dny rozplynuly. Měl totiž syna na víkend a během hry se náhodou dozvěděl, že jeho žena už někoho má.

„Hráli jsme se synem člověče, nezlob se, a on najednou pronesl, že strejda Lukáš ho vždycky nechá vyhrát,“ vysvětluje Michal. „To mě zarazilo a syna jsem se zeptal, kdo je strejda Lukáš,“ pokračuje. „Na to mi syn odpověděl, že k nim chodí na návštěvu za maminkou na kafe,“ dodává.

V telefonátu s manželkou si tuhle informaci Michal potvrdil. I když trochu nerada, přiznala, že se opravdu s někým vídá.

„Byl jsem asi naivní, když jsem si myslel, že to kvůli synovi třeba ještě dáme dohromady,“ přiznává zkroušeně. „Zatímco já se na ženskou ještě ani nepodíval, moje stále ještě manželka už randí s nějakým strejdou Lukášem. Byl jsem vážně hlupák,“ uzavírá.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články