Martina (38): Nevěra na zakázku. Čekala jsem všechno, ale tohle rozhodně ne

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zoufala zena nevera
Zdroj: Shutterstock

Měla jsem hrozné výčitky svědomí. Nechala jsem se zlákat k něčemu, o čem jsem byla přesvědčená, že bych nikdy v životě nedokázala udělat. Výčitky těžké jako balvan mě donutily říci manželovi pravdu. Ten mě ale pořádně zaskočil. On už o tom věděl.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Hodně netradiční zkušenost má za sebou naše čtenářka Martina. Rozhodla se se o svůj příběh podělit a zážitek, který je poměrně čerstvý, popsala v e-mailu. Přečtěte si, co se jí přihodilo. I vy z toho budete v šoku.

Nadbíhal mi a mně se to líbilo

K Martině do práce nastoupil nový kolega. Sympatický Radim se o Martinu začal zajímat a jí se to líbilo. V hlavě to ale měla srovnané. Byla přece vdaná.

„Radim byl od první chvíle moc fajn,“ píše Martina. „Bylo patrné, že se mu líbím, také mi pořád nadbíhal a já si to nevinné koketování užívala. Nic víc jsem ale neplánovala, měla jsem manžela,“ dodává.

Nechala jsem se zlákat k flirtu

„Ačkoli jsem v hloubi duše věděla, že je to špatně a dělat bych to neměla, nechala jsem se pohledným Radimem zlákat k flirtu,“ přiznává Martina kajícně.

Na jednu stranu to pro ni bylo vzrušující. Byla vdaná už třináct let a z jejího manželství se po čase vytratila tahle vzrušující vášeň. S Radimem opět prožívala motýlky v břiše.

Stál za dveřmi

Uplynulo několik týdnů, během kterých si Martina pracovní dobu zpříjemňovala nevinným flirtováním s kolegou. Doma se o novém kolegovi ani slůvkem nezmínila. Mlčela i o tom, že s ním v práci koketuje. Manžel by pro to rozhodně neměl pochopení.

„Jednou večer odešel manžel na noční a asi hodinu nato někdo zvonil u dveří,“ píše Martina. „Tvrdil, že se mu rozbilo auto, a jestli by u mě mohl počkat na odtahovku. Zrovna pršelo, mě se ho zželelo, tak jsem ho pustila dál,“ píše Martina a dodává, že to byla chyba.

Tohle se stát nemělo

„Nabídla jsem Radimovi kafe, začali jsme si povídat,“ popisuje Martina, jak se situace vyvíjela. „Najednou jsem cítila jeho ruku na svém rameni, poté mi vtiskl polibek do vlasů a pak už to šlo ráz na ráz. Podlehla jsem tomu,“ zoufá si nešťastně.

Stalo se. Martina byla svému muži nevěrná. Když bylo po všem, Radim se okamžitě vypařil. Martina si myslela, že i jeho tížilo, co se stalo. Až později zjistila, že všechno bylo úplně jinak.

Čekala jsem všechno. Ale tohle ne!

Martina celou noc nespala. Měla hrozné výčitky svědomí, které ji nakonec donutily, aby manželovi řekla pravdu. Připravovala se na to celé dopoledne, kdy vyspával po noční.

„Byla jsem odhodlaná mu to říci,“ píše Martina. „Když jsem chtěla začít, skočil mi do řeči. Překvapilo mě, že už to věděl.“

Martina čekala, že její manžel bude nadávat, že ji třeba i uhodí. Čekala od něho všechno, ale rozhodně ne to, že to na ni celé upletl. S Radimem byli kamarádi. A Martinin manžel ho přemluvil, aby jeho ženu svedl. A jemu se to povedlo.

„Cítila jsem se ponížená, proč to udělal? Dozvěděla jsem se to vzápětí,“ píše. „Manžel všude rozhlásil, že jsem ho podvedla, byl to on, koho považovali za chudáka. Rozvodové papíry jsem podepsala bez jediného slova. Já nepodvedla jeho, to on podvedl mě,“ uzavírá.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články