Libor (32): Tchyně s námi chtěla do sauny. Manželka na tento bizarní nápad reagovala nečekaně

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz tchyne sauna
Zdroj: Shutterstock

Zmínili jsme se před tchyní, že pravidelně chodíváme do sauny. Ta se pro to hned nadchla a chtěla jít do sauny s námi. Reakce mojí ženy na její bizarní nápad zaskočila nejen mě, ale i její maminku. Tohle jsem od své manželky nečekal.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

S maminkou mojí ženy vycházím poměrně v pohodě. Je to milá ženská, která zůstala bez chlapa a o nového nemůže zakopnout. Nemám s ní problém, docela si rozumíme.

Po smrti manžela si nikoho nenašla

Svoji ženu jsem poznal v době, kdy byla její maminka už vdova. Manželka přišla o tatínka před osmi lety a od té doby je její matka sama.

Ano, měla nějaké známosti, ale z vyprávění mé manželky vím, že nikdy nešlo o nic vážného. Povídala mi, že si vždycky někoho našla jen na to, aby si užila, ale vztah z toho nikdy nebyl.

Dobře spolu vycházíme

Mám asi štěstí, na rozdíl od mnoha mužů, že se svojí tchyní docela dobře vycházím. Od začátku se mnou neměla problém, vzájemně se respektujeme.

Díky ženě se pravidelně scházíme. Jednou jdeme my k tchyni na oběd, jindy ji žena pozve k nám. Neděsím se návštěv, s tchyní si dokážu i popovídat.

Její nápad mě zaskočil

Na jednom z obědů u tchyně se moje žena zmínila, že pravidelně chodíváme do sauny. Nejdříve si dáme saunu, pak si jdeme zaplavat a pak zase do sauny. Chodíváme alespoň jednou do týdne, a když to vyjde, tak i častěji, ale pracovně jsme oba dva docela vytížení.

Tchyně se pro tenhle nápad okamžitě nadchla. Začala nám vyprávět, jak se dříve chodívalo do sauny, že dneska se s tím moc nadělá, že oni chodívali nahatí, ženský a chlapi dohromady.

Pak přišla s nápadem, že by šla ráda s námi. Zaskočilo mě to, neuměl jsem si představit, že jdu do sauny se svojí tchyní.

Reakci mojí ženy nikdo nečekal

Byl jsem ještě trochu zaskočen představou, že jdu do sauny s tchyní, když mě z představ vytrhla manželka. Ta totiž vylítla od stolu a začala na svoji matku křičet, jestli se nezbláznila.

Seděl jsem tam s pusou dokořán. Mohla jí přece normálně říci, že to není dobrý nápad, ale ona na ni začala křičet, že je to kravina a o co jí jde.

Když ji navíc osočila z toho, že si na mě dělá zálusk, nasadila tomu korunu. V ten moment jsem zrudl jako rajče, ačkoli mi jakákoli představa na tohle téma nebyla příjemná. Zakončila to tím, že se sbalila a odešla. Jen na mě ze dveří houkla, jestli jdu taky, a já samozřejmě poslušně šel. To bylo zase odpoledne!

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články