Martin (38): Slídil jsem v jejím telefonu. Z toho, co jsem vypátral, mám ještě teď černo před očima

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz nastvany
muz nastvany

Telefonování v jiné místnosti. Pozdější příchody z práce. Podivné chování. To všechno Martina donutilo udělat něco, co u druhých lidí sám odsuzoval. V nestřeženém okamžiku se své přítelkyni podíval do mobilního telefonu.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Počítal s tím, že tam najde důkazy o nevěře. Vždyť se přítelkyně Adéla chovala tak zvláštně! To, co v jejím telefonu našel, však bylo ještě horší.

Když telefonovala, odcházela jinam

Martin si poslední dobou všímal, že jeho partnerka Adéla často přijímá příchozí hovory v jiné místnosti. Dříve to ale nedělala.

„Nejednou jí zazvonil telefon a ona ho nezvedla, dokud se nezavřela třeba v ložnici nebo v koupelně,“ vysvětluje Martin. „Dříve nic takového nedělala, klidně volala přímo přede mnou,“ dodává.

Zpočátku si své pochyby nechával pro sebe. Připadal si hloupě, že by měl na přítelkyni hned udeřit, proč chodí telefonovat jinam.

Zůstávala v práci déle. Tvrdila, že dělá přesčas

„Když přítelkyně potřetí v jednom týdnu volala, že zůstane v práci déle, už mi to začalo být podezřelé,“ pokračuje Martin v e-mailu, který nám poslal.

Začínal se obávat nejhoršího. Adéla se chovala přesně tak, jak se chovají ti, kteří mají tajný milenecký poměr. Ta představa Martina velmi trápila.

„Adélu mám opravdu moc rád, dokonce jsme se nejednou bavili o dětech,“ rozepsal se Martin. „Proto mě tížila představa, že mě podvádí.“

V jejím telefonu jsem našel, co přede mnou tajila

Nepříjemné pocity a představa nevěry Martina dohnaly až k tomu, že Adéle vlezl do telefonu, zatímco byla ve sprše. To, co tam našel, ho velmi zarmoutilo.

„Ulevilo se mi, protože nešlo o nevěru,“ píše. „Na druhou stranu mě ale hodně zaskočilo, když jsem se dočetl, co přede mnou přítelkyně celou dobu tají. Tohle jsem nečekal,“ přiznává.

Martin z příchozích SMS zpráv vyčetl, že se jeho partnerka chystá přijmout práci v zahraničí. Nic mu o tom ale neřekla a to ho velmi trápilo.

Postavila mě před hotovou věc

„Hned jsem se Adély zeptal, co to má znamenat a zda je pravda, že chce odjet do zahraničí, kde by měla řídit pobočku jejich firmy,“ pokračuje Martin a dodává, že se mezi nimi strhla hádka. Adéle se nelíbilo, že jí Martin slídí v telefonu, a vyčetla mu, že narušuje její soukromí.

„Nejdříve mi nadávala, co si to dovoluji,“ píše Martin. „Měla pravdu, tohle se nedělá. Ale je v pořádku, když se chystala udělat takovou věc a neřekla mi o tom? Není,“ uvažuje.

Nakonec Martin napsal, že ho přítelkyně postavila před hotovou věc. „Řekla mi, že to místo bere a záleží jen na mně, jestli půjdu s ní, nebo ne.

Že s tím nemá problém, když se rozhodnu zůstat,“ svěřil se Martin. „Nevím, co si o tom mám myslet,“ přiznává a tím uzavírá svůj e-mail.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články