Martin (37): Vsadil jsem se s kamarádem, že ji dostanu. Moje výhra se změnila v noční můru

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 31
muz 31

Měla to být kamarádská sázka, která vznikla jednoho večera u piva. Martin nikdy neuměl prohrávat a dal si za cíl, že z této sázky jednoznačně odejde jako vítěz. Sázku se mu skutečně vyhrát podařilo, ale ve finále svého vítězství litoval.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Vždycky jsem byl soutěživý typ a sázka s kamarádem Jirkou mě navnadila, abych mu ukázal, kdo z nás dvou na to má a kdo ne. Netušil jsem, jak moc si ve skutečnosti zavařím.

Viděli jsme ji v baru. Úkol zněl jasně!

Já i Jirka jsme byli toho času nezadaní, volné večery jsme trávili po barech, kde jsme řešili typicky chlapské věci nad půllitry s pivem.

Jednoho večera jsme opět takhle seděli a rozhlíželi se po kočkách kolem – a že jich tam bylo! Zalíbila se nám jedna – pohledná blondýnka, která přišla s kamarádkou. Najednou Jirku napadlo, že se o ni vsadíme.

Sázka zněla jasně: jestli ji sbalím, Jirka mi dá 1000 Kč. Jelikož rád soutěžím a neumím prohrávat, hned jsem se plácal po rameni se slovy, že ji dostanu.

Získat ji nebylo vůbec těžké. Peníze jsem měl v kapse!

Ještě ten večer jsem od krásné blondýnky díky několika lichotkám získal její telefonní číslo. Věděl jsem, že dostat ji a vyhrát sázku pro mě nebude problém. Byla to snadná kořist.

Následující den jsem se jí ozval a pozval ji na rande. Souhlasila. Bylo jisté, že se jí líbím. Na rande jsem dorazil a vynaložil veškerý svůj šarm, aby dívka jménem Lucie skončila u mě doma.

Aniž by si toho všimla, vyfotil jsem ji u sebe v posteli a fotku poslal Jirkovi na znamení toho, že mi dluží peníze, protože jsem vyhrál. Měl jsem radost, která však byla předčasná.

Můj život se proměnil v peklo. Kvůli hloupé sázce!

Myslel jsem si, že se Lucky prostě jednoduše zbavím, že náš románek byl jen chvilkovou záležitostí, ale to jsem se hodně přepočítal.

Lucka se na mě upnula, a to tak, že doslova. Psala mi snad každou půlhodinu, chtěla vědět, kde jsem, a pak tam na mě čekala, aby mě doprovodila domů.

Život se mi proměnil v peklo. Lucie mě naháněla na každém kroku. Kde jsem byl já, tam se objevila i ona. Slídila za mnou a neustále se na mě věšela. Nepomáhalo opakovat jí, že o ni nestojím.

Jirka se mi vysmál. Já už takovou chybu nikdy neudělám

Jirka měl ze mě legraci. Jasně – Lucka byla vážně kočka. Krásná mladá holka, kterou by chtěl každý. Její chování ale bylo příšerné!

Naháněla mě dobré tři měsíce. Neustále jsem ji měl v zádech, čekala na mě před prací, chodila do stejných klubů, kam jsem s kamarádem chodil já. Bylo to šílené!

Po třech měsících jako když utne, jako by se po Lucce slehla zem. Pak jsem ji viděl s jiným mužem, na kterého se očividně pověsila, a to znamenalo, že já od ní budu mít pokoj. Ještě že tak, už se nikdy sázet nebudu!

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články