Marika (25): Přítel rád zkouší v ložnici věci, které vidí ve filmech pro dospělé. Jeho poslední nápad mě dohnal do nemocnice

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena intimnosti
Zdroj: Shutterstock

S přítelem Honzou se Marika nikdy nenudí. Je to akční typ muže, který neustále něco podniká, a především často vymýšlí různé blázniviny. Je tu i jedna věc, kterou velmi rád zkouší, a Marika se s ním snaží držet krok.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

O jejich posledním zážitku se nám rozhodla napsat. Ve svém e-mailu popsala, co předcházelo její noční návštěvě v nemocnici.

Honza je stále ještě dítě

„Ačkoli už mu letos bude třicet, je to pořád ještě bláznivé dítě,“ popisuje Marika svého přítele, se kterým letos na jaře oslavila čtvrté výročí vztahu.

Napsala o něm, že pořád něco vymýšlí, plánuje a realizuje mnohdy i naprosto šílené věci. Už s ním zažila tolik věcí, které by po boku jiného muže určitě nikdy nepodnikla.

„Spala jsem pod širákem uprostřed lesa,“ zmínila například. „Já, která se potmě bojí dojít i k popelnici,“ dodala pobaveně.

Rád zkouší věci z filmů pro dospělé

Kromě toho, že je Honza nadšený pro každou bláznivinu, podle Mariky také rád zkouší věci, které vídá ve filmech pro dospělé. Na ty dokonce často koukají společně.

„Nepřijde mi na tom absolutně nic špatného,“ píše Marika. „Ne že bychom to nutně potřebovali, ale rádi se na takové věci podíváme. Honza to pak posune ještě dál, protože mnohdy touží vyzkoušet něco, co jsme tam viděli,“ vysvětluje.

Skončila jsem v nemocnici

Při posledním nápadu vyzkoušet věc, kterou dvojice viděla v lechtivém videu, skončila Marika v nemocnici. O tomto zážitku se v e-mailu rozepsala.

„Honza přišel s tím, že by rád naše milování zakončil nějak netradičně,“ začíná vyprávět Marika. „Zeptal se mě, jestli bych souhlasila s tím, že si jako cíl svého vrcholu vybere můj obličej. Ještě nikdy předtím jsme to nedělali a já mu chtěla udělat radost, tak jsem souhlasila,“ svěřila se Marika. „Nemohla jsem tušit, že kvůli tomu skončím v nemocnici,“ dodala.

Špatně jsme to načasovali

Když se milování partnerů chýlilo ke konci, Marika po domluvě zavřela oči a čekala na finále svého přítele. To ale nepřišlo tak rychle, jak čekala, a ona v nevhodném okamžiku otevřela oči, aby se podívala, co je špatně.

„V ten moment jsem to cítila v oku, zaštípalo to,“ popisuje Marika. „Hned jsem si to začala otírat, ale bylo to ještě horší. Strašně to štípalo, nepomohla ani voda,“ pokračuje.

O pár hodin později, to už bylo pozdě v noci, měla Marika pocit, že jí oko natéká. Stále velmi štípalo, dokonce až řezalo. Honza ji naložil do auta a zavezl na pohotovost.

„Byla jsem rudá jako rajče, když jsem tam v noci vyprávěla, co se mi stalo,“ netají se Marika. „Lékař mi napsal mastičku na počínající zánět a doporučil, abych si příště vybrala jiné místo. Odcházela jsem červená a s hlavou schovanou mezi rameny. A taky s rudým bolavým okem,“ dodává na závěr.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články