Marek (43): Kolegyně v práci si nás svou ženskostí omotala kolem prstu. Její troufalá prosba byla poslední kapkou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz v praci
Zdroj: Shutterstock

Když k nám do práce nastoupila mladá pohledná tmavovláska, vnesla mezi vesměs samé chlapy velmi příjemnou změnu. Nebudu tvrdit, že se mi nová kolegyně Jana nelíbila. Až do chvíle, kdy za mnou přišla s prosbou, která byla opravdu troufalá.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Janička byla takové naše sluníčko. Na pracovišti nosila sukýnky, velké výstřihy a usmívala se od ucha k uchu prakticky na každého, koho potkala. Díky ní byla pracovní směna o něco veselejší.

Všichni z ní byli jako u vytržení

U nás v práci jsou skoro samí chlapi, najdou se tam i nějaké ženy, ale co vám budu povídat – jsou to vesměs starší ročníky, žádné krasavice.

Proto jsme uvítali, když nám vedoucí jednoho pondělního rána představil novou pracovní posilu. Měla se jí stát pětadvacetiletá kočka.

Všichni byli z nové kolegyně jako u vytržení. Chlapi na ní mohli oči nechat, ženské jí zase nemohly přijít na jméno. I já přiznávám, že mi padla do oka.

Nic bych si k ní nedovolil

Jana byla fakt kus, ale u mě to končilo jen pohledem. Jasně, že jsem se na ni usmál nebo že jsem jí oplatil mrknutí.

Měl jsem ale ženu a tu jsem miloval, k Janě bych si proto nikdy nic nedovolil. Nebudu ale zapírat, že jsem se nebránil menšímu flirtu.

Koketování s pohlednou kolegyní mi zpříjemnilo směnu. Ona to ale uměla s námi se všemi. Stačilo, aby se usmála, pohodila vlasy nebo přišla do práce v sukni. Měla nás v hrsti.

Přišla za mnou s troufalou prosbou

Tu a tam se stalo, že Jana potřebovala s něčím pomoci. Proč bych jí nepomohl, když jsem věděl, jak to udělat, nebo jsem na to měl čas?

Jenže se to začalo stávat zvykem. Jana si nás dobře ochočila a stávalo se stále častěji, že svoji práci přehazovala na nás.

Vždycky se usmála, předklonila se nebo si na prst namotala vlasy a my jsme byli ochotni zobat jí z ruky. I já na to několikrát přistoupil.

Jenže posledně už to přehnala. Přišla za mnou, že si potřebuje odskočit na nehty a na vlasy, tak jestli bych to za ni nedodělal. To už mi přišlo přes čáru.

Občas se nám zasteskne

Byla to naše vina, že jsme jí to dovolili. Začala zneužívat toho, že pro ni my chlapi máme slabost. Já byl první z těch, kteří s tím chtěli skoncovat.

Když za mnou přišla, že potřebuje odejít na nehty, a pro mě by to znamenalo přesčas minimálně dvě hodiny, poslal jsem krásnou Janičku do háje. Zatvářila se naštvaně, což jsem u ní předtím nikdy neviděl.

Postupně dostalo rozum více mých kolegů a přestali jsme za Janu makat. Jí se přestalo líbit, že musí pracovat a zanedlouho z firmy odešla. Jo, občas se nám zasteskne po její rozkošné tvářičce, ale jsme rádi, že už nás nezneužívá.

Autor: Natálie Kabourková

Související články