Marek (39): Zamiloval jsem do baculky vážící sto kilo. Kamarádi se mi posmívají a dělají si z nás srandu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pritelkyne s nadvahou
pritelkyne s nadvahou

Nikdy jsem neměl přítelkyni. Zatímco kamarádi randili, já jsem seděl doma u počítače a věnoval se svému oblíbenému koníčku, kterým je programování. U monitoru jsem trávil dlouhé hodiny a vyjít si s mladou slečnou mě ani nenapadlo. Byl jsem v ústraní až do doby, kdy mi napsala Lenka.

Oslovila mě na sociální síti a chtěla poradit s počítačem. V tu chvíli mě nenapadlo, že se do ní bezhlavě zamiluji. Teď jsme spolu rok a lásku si náležitě užíváme. Problém je ale v Lenčině hmotnosti. Váží totiž sto kilo a moji přátelé si z ní dělají legraci.

Zdroj: 123RF.COM

Zamiloval jsem se dřív, než jsem ji uviděl

Nejprve jsem Lence jen poradil, jak nainstalovat antivirový program. Překvapilo mě, když se později ozvala znovu a chtěla pomoci s instalací jiného programu. Situace se několikrát opakovala, až mi to začalo být podezřelé. Později mi napsala, že hledá problémy s počítačem záměrně, aby mi mohla častěji psát. Tvrdila, že jí přijdu sympatický. Tak začala naše osobnější konverzace. Psali jsme si o svých zálibách a Lenka mě začala překvapovat. Byla chytrá, vtipná a milovala dobrodružství.

Zamiloval jsem se až po uši a toužil jsem ji poznat. Ona ale naše setkání stále oddalovala a já nechápal proč. Začínal jsem mít pocit, že si je hraje s mými city.

Nakonec se ukázalo, že se styděla za svou váhu

Zdroj: 123RF.COM

Po dlouhém přemlouvání jsem uspěl a domluvili jsme si schůzku v kavárně. Z jejího vyprávění jsem poznal, že má ráda sladké, tak jsem ji chtěl potěšit dortem nebo jinou sladkostí. Čekal jsem nervózně před podnikem, když ke mně přišla blondýnka s modrýma očima. Zeptala se mě, jestli nejsem Marek. V tu ránu jsem měl jasno. Byla to ona a byla nádherná.

Jediné, co jí ubíralo na kráse, byla její nadváha, ale já jsem ji přehlédl. Líbila se mi její tvář, úsměv a věděl jsem, že je dokonalá. Netrvalo dlouho a dali jsme se dohromady. Už od začátku jsme si měli o čem povídat a řeč ani na chvíli nestála.

Když jsem ji představil přátelům a rodině, vysmáli se jí

Donedávna jsem si byl jistý, že mám taktní kamarády. Lenku jsem jim plný očekávání představil a čekal jsem, že spatří její vnitřní krásu stejně jako já. Místo toho na Lenku házeli nepříjemné úšklebky a někteří z nich se dokonce odvážili její váhu komentovat. Tušil jsem, že bude zle. Lenka se mnou od té doby nechce chodit za kamarády a návštěva mé rodiny už ji vůbec neláká. Nevím, co dělat. Její váha mi nevadí a nechci, aby se měnila kvůli ostatním.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články