Marek (38): Tajně jsem sledoval manželku po práci. Než se vrátila domů, vyhodil jsem jí věci před dveře

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz stalker
Zdroj: Shutterstock

Už nějakou dobu jsem se potýkal s myšlenkou, že se něco děje. Moje žena se začala chovat jinak, i když mi skálopevně tvrdila, že přeháním a ona se chová pořád stejně. Jenže něco mi stále napovídalo, že je mezi námi někdo třetí.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Zpočátku jsem tyhle myšlenky vypouštěl z hlavy. Proč by mě moje žena měla potřebu podvádět? V posteli nám to klapalo. Nehádali jsme se více, než je to mezi manželi běžné. Přesto jsem měl v hlavě červíka, který hlodal a hlodal a hlodal…

Zdálo se mi, že je něco jinak

Nevím přesně, kdy ten vtíravý pocit přišel. Možná tehdy, kdy mě manželka v posteli odmítla a vymluvila se na bolest hlavy? Nebo poté, co se vrátila z práce o tři hodiny později a tvrdila, že musela dělat přesčas?

Už tehdy mě napadlo, že je za tím nevěra. Manželce jsem se svěřil, vždycky jsme si říkali všechno a ona se mi div nevysmála, co vymýšlím za hlouposti.

Dělala v práci navíc, ale na penězích to nebylo znát

Zlobil jsem se, když moje žena brala jeden přesčas za druhým. Stávalo se totiž stále častěji, že musela zaskočit za kolegyni nebo zůstat v práci déle.

I když dělala přesčasy, což mi alespoň tvrdila, na penězích to znát nebylo. Nemám potřebu lézt jí do účtu, poznám to jednoduše tak, že máme jeden společný a vidím, jaká jí chodí výplata. I to byl důvod, proč jsem se nemohl zbavit pocitu, že je v tom někdo další.

Chtěl jsem to vědět

Nepříjemné představy, jestli je mi žena nevěrná, nebo není, mě otravovaly natolik, že jsem se jí jednou prostě zeptal. Chtěl jsem to vědět.

Vysmála se mi, že prý blázním. Tvrdila, že nemá důvod mít milence, vždyť nám to doma klape. Jenže mě nepřesvědčila.

Sledoval jsem ji po práci. To mi otevřelo oči

Byl jsem natolik zoufalý nejistotou, že jsem se snížil k tomu, abych svoji ženu sledoval. Počkal jsem na dohled od její práce, než vyjde po konci směny, a pak ji nenápadně sledoval.

Když nastoupila do auta, které nebylo její a ve kterém na místě řidiče čekal cizí chlápek, už jsem věděl, že tohle je špatně. A když se začali líbat a drze se po sobě v tom autě plazit, nebylo pochyb o tom, že mi lhala. Měla chlapa a mě vodila za nos.

Doma na ni čekaly zabalené kufry

Říká se, že ženy prý mají nějaký šestý smysl a že vytuší, když něco není v pořádku. Bude to znít asi bláznivě, ale já ten pocit měl taky. Prostě jsem tušil, že je něco jinak, a nechal jsem se svojí ženou tahat za nos.

Než se vrátila domů, sbalil jsem jí věci a nechal jí kufry za dveřmi. Nemusel jsem říkat, proč jsem to udělal. Došlo jí, že o jejím poměru vím. Nyní řešíme rozvod a já doufám, že vše proběhne bez problémů. Rád bych za touhle životní etapou udělal tlustou čáru a šel dál.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články