Marek (38): Přítelkyni jsem poznal na zvláštním místě. O seznámení jsme před rodinou museli mlžit

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 35
Zdroj: Shutterstock

Když Marek poprvé svoji přítelkyni představil rodičům, samozřejmě se hned zajímali, kde se vlastně seznámili. Pro kdejaký jiný pár by to možná byla naprosto běžná otázka, na kterou by okamžitě měli odpověď. Pro Marka a Zuzanu to však znamenalo vymyslet pro rodinu úplně smyšlený příběh.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Marek a Zuzana se poznali na velmi netypickém místě. Když se dohodli, že je čas na vzájemné představení rodičům, oba dva souhlasili s tím, že o pravém způsobu seznámení raději pomlčí.

Nechal jsem se kamarádem přemluvit k návštěvě nočního podniku

„Byl jsem zrovna jen pár týdnů po rozchodu s tehdejší partnerkou a nebylo mi zrovna do smíchu,“ popisuje Marek. „Kamarád mě dlouho přemlouval, ať společně zajdeme do nočního klubu.“

Ačkoli se Markovi ze začátku ani trochu nechtělo, protože na podobný druh zábavy neměl myšlenky, nakonec se nechal přemluvit.

„Kamarád Jonáš měl radost, když jsem nakonec souhlasil,“ vypráví. „Společně jsme vyrazili do podniku, kde to v noci opravdu žije.“

Nenapadlo by mě, že se zakoukám do holky od tyče

Bylo to jen pár týdnů od rozchodu a Marek byl přesvědčený, že na ženy rozhodně ještě nemyslí. Když ale viděl krásnou slečnu tančit u tyče, hned se mu zalíbila.

„Nechci tu vykládat něco o lásce na první pohled, ale rozhodně se mi líbila,“ přiznává Marek, jak se zakoukal do tanečnice.

Od toho okamžiku chodil Marek s kamarádem Jonášem do nočního klubu pravidelně. Trvalo měsíc, než se Marek odhodlal, aby si od krásné tanečnice vyžádal její telefonní číslo.

Domluvili jsme se, že o pravém místě seznámení budeme mlčet

Marek a tanečnice, která se jmenovala Zuzana, se spolu začali vídat. Velmi rychle vytvořili pár, klapalo jim to spolu a rozuměli si.

„Rychle jsem se do Zuzany zamiloval a naše city naštěstí byly vzájemné,“ vypráví Marek. „Po pár měsících chození jsme usoudili, že to spolu myslíme vážně a že se vzájemně představíme rodičům,“ pokračuje.

Zuzana i Marek se shodli na tom, že o pravém místě, kde se seznámili, před rodinami pomlčí. Ani Markovi, ani Zuzanini rodiče totiž nevěděli, čím se Zuzana vlastně živí.

Vymysleli jsme si příběh jako z pohádky. A oni nám to uvěřili

„Když se nás rodiče zeptali, jak jsme se poznali, vytáhli jsme z rukávu smyšlenou historku,“ netají se Marek a dodává, že ačkoli to znělo jako příběh z pohádky, všichni jim to uvěřili.

„Já osobně nemám problém s tím, co Zuzana dělá,“ píše Marek. „Bere to jako práci a já to vnímám stejně, nemám důvod ani žárlit. Ale je mi jasné, že třeba moji rodiče by to určitě nepřekousli,“ uzavírá a na závěr dodává, že nyní se Zuzkou plánují svatbu.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články