Marcela (34): Ztrapnila jsem se před přítelem tím nejhorším způsobem. Nechtějte vědět, co jsem provedla

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena usmev blond
Zdroj: Shutterstock

Na tenhle trapas bude Marcela vzpomínat ještě hodně dlouho. Nikdy předtím si neuřízla takovou ostudu a nikdy se necítila tak poníženě. O jejím fiasku se mluví ještě teď a často jí někdo připomíná, jak šeredně se spletla.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Každému se někdy stalo něco trapného. Okamžik, kdy se chtěl propadnout několik metrů pod zem. I Marcela má takový zážitek za sebou a byla by nejraději, kdyby se nikdy nestal.

Vždycky jsem byla žárlivá

Žárlivost je vlastnost, která může napáchat opravdu velkou neplechu, pokud se neumí korigovat. I naše čtenářka Marcela se o tom přesvědčila.

„Vždycky jsem byla žárlivá,“ prozradila na sebe hned v úvodu e-mailu, který nám poslala. „Kdykoli jsem měla nějaký vztah, vždycky mě ovládala žárlivost, která nakonec způsobila, že mě muži nechali,“ netají se.

Říkali o mně, že jsem posedlá

Nejednou se Marcela setkala s názorem, že je doslova posedlá. Dlouho si to nechtěla připustit a rozchody dávala za vinu partnerům, kteří její lásku nedokázali ustát.

„Nesnesla jsem představu, že by mě přítel podvedl,“ pokračuje. „Neustále jsem měla potřebu ho kontrolovat. Neuvědomovala jsem si, že to přeháním,“ omlouvá se.

Neovládla jsem se

Žárlivosti se Marcela neubránila ani ve vztahu s Petrem. Tentokrát už ale sama přiznala, že to přehnala a měla by se svojí chorobnou žárlivostí něco dělat.

„Ztrapnila jsem se před přítelem tím nejhorším způsobem. A nejen před ním,“ prozrazuje opatrně. Daný zážitek je stále čerstvý a vždy, když si na něho Marcela vzpomene, ji přiměje se červenat.

„Viděla jsem Petra naproti na ulici, jak k němu přišla nějaká žena a on ji objal,“ popisuje Marcela. „V tu chvíli jsem neřešila, že jsme na ulici plné lidí, a udělala jsem šílenou scénu,“ přiznává.

Spletla jsem se

Marcela tento okamžik popsala tak, že měla doslova temno před očima. Popadl ji vztek a žárlivost ji úplně ochromila. Přišla ke svému příteli s jeho údajnou milenkou a vrazila mu facku.

„Neovládla jsem se,“ netají se. „Začala jsem na něho křičet, že je to nevěrník, nadávala jsem na celou ulici. Lidé se otáčeli, byla to ostuda,“ píše.

Petr se jí snažil něco vysvětlit, ale Marcela ho plna vzteku neposlouchala. Tehdy se do celé scény vložila daná žena, se kterou se Marcelin přítel pár vteřin před tím objímal. Marcele došlo, že se spletla.

Pořád to mám na talíři

„Nebyla to Petrova milenka, se kterou mě podváděl,“ napsala Marcela a dodala, že to byla jeho sestra, která žila několik měsíců v zahraničí. Proto ji doposud nepoznala, s Petrem chodili jen krátce.

Tak trapně se Marcela ještě nikdy necítila. Byla ponížená nejen před přítelem a jeho sestrou, ale také před lidmi, kteří celé scéně přihlíželi.

„Pořád mám na talíři, co jsem udělala a jak šeredně jsem se spletla,“ přiznává Marcela. „Donutilo mě to se nad sebou zamyslet, asi jsem to vážně přeháněla. Žárlím pořád, ale snažím se to krotit,“ uzavírá.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články