Magdaléna (33): Žila jsem jako filmová hvězda. Teď si ze mě všichni akorát dělají legraci a já si vyčítám ten osudný den

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena hvezda
Zdroj: Shutterstock

Odmalička jsem měla blízko k filmu. Můj táta byl asistent režiséra, maminka zase vizážistka. Už jako dítě jsem se kolem filmu motala, proto se není čemu divit, že se mě rodiče nejednou pokusili do nějaké menší role uvrtat. Párkrát se jim to opravdu povedlo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Nebyly to žádné velké role. Začínala jsem jako tzv. křoví. Kolikrát jsem ani nebyla pořádně vidět. Pak ale přišla nabídka, která mi změnila život.

Odmalička jsem toužila hrát hlavní roli

Jelikož i moji rodiče měli k filmům a seriálům hodně blízko, snažili se mě pro tohle odvětví nadchnout. Nedalo jim to moc práce. Mě samotnou to totiž velmi lákalo.

Jako dítě se mojí mamince podařilo obsadit mě do několika maličkých, takřka nevýrazných rolí. Já už ale jako malá holka měla jiné sny. Chtěla jsem hrát hlavní roli.

Roky plynuly a nabídky se střídaly

Postupem let přišlo ještě několik dalších nabídek. Nevzdávala jsem se svého velkého snu a stále věřila tomu, že jednoho dne tu hlavní roli dostanu.

Neumíte si představit moje nadšení, když mi volali, že se bude natáčet nový seriál a já v něm budu hrát hlavní roli. Když jsem položila telefon, tancovala jsem radostí po bytě.

Žila jsem jako filmová hvězda

Netrvalo dlouho a já si začala připadat jako pravá filmová hvězda. Na ulici mě začali poznávat lidé, dokonce se proslýchalo, že rolí budu dostávat více.

Žila jsem svůj splněný sen. Chodila jsem na večírky, kam jsem se dříve nedostala. Neuvědomovala jsem si to, ale sláva mi začala stoupat do hlavy.

Nedala jsem si pozor a ve vteřině o všechno přišla

Na jednom z večírků jsem se neuhlídala. Přitom jsem byla tolikrát poučovaná, že když se o mě zajímají média, musím si dávat pozor na to, jak na veřejnosti vystupuji.

Já toho večera pila. Přehnala jsem to a začala se chovat nepatřičně. Nějaký pisálek z bulvárního časopisu mě zachytil zrovna ve chvíli, kdy jsem posilněna alkoholem házela špínu na lidi z branže. A to jsem neměla dělat.

Mám z ostudy kabát

Můj výstup rázem obletěl snad úplně všechny. Druhý den jsem měla tolik hovorů jako nikdy dřív. Jelikož jsem si neviděla do pusy, a dokonce prozradila i děj seriálu, který se ještě ani nezačal točit, čekala na mě výpověď.

Pokazila jsem to a o všechno přišla. Ze seriálu jsem byla úplně vyškrtnuta, a dokonce to vypadalo, že se kvůli mému průšvihu přestane natáčet.

Teď už si u filmu ani neškrtnu. Ostudu jsem udělala nejen sobě, ale i rodičům. Ti mi nikdy neodpustí, jak jsem se chovala. Dodnes si vyčítám, že jsem toho tolik vypila a nedala si pozor na to, co vypouštím z pusy.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články