Radovan (56): V baru jsem potkal mladou slečnu, která mi drsným způsobem zamotala život

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz bar
Zdroj: Shutterstock

Na tuhle návštěvu baru a na první pohled vzrušující večer bude Radovan vzpomínat ještě hodně dlouho. Bohužel ne zrovna v dobrém. Seznámil se tam s mladou pohlednou dívkou, která po něm házela očkem, a to Radovanovi dělalo dobře. Nestávalo se často, aby ve svém věku dokázal zaujmout o tolik let mladší ženu.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Ačkoli je Radovan ženatý, nechal se unést kouzlem přítomného okamžiku a mladou dívku Sabinu doprovodil k ní domů. Jedna společně prožitá noc mu pak nepříjemně zamotala život.

Chodil jsem se odreagovat

Radovan je ženatý 35 let a za celý život měl jen jednu partnerku. Manžela Libuška byla jeho první láska a on se netají tím, že byl smířený s tím, že bude i láskou poslední.

Přesto ale po tolika společně prožitých letech cítil potřebu trávit nějaký čas sám. Pravidelně proto chodíval do baru, kde hledal odreagování. Sledoval tam sportovní zápasy, dal si pár vychlazených piv a domů se vrátil v dobré náladě.

„Mně i manželce to tak vyhovovalo,“ píše Radovan. „Třeba dvakrát do týdne mě pustila do baru a sama se věnovala svému programu. Spokojení jsme byli oba,“ vysvětluje.

Podlehl jsem mladé dívce

Při jedné návštěvě baru si Radovan všiml pohledné mladé slečny, která s ním dost okatě flirtovala. Nejdříve nevěřil tomu, že by takovou krásnou dívku zaujal zrovna on, ale nakonec se nechal strhnout vzrušením.

„Začal jsem jí to oplácet, samotného mě překvapilo, že mi to pořád ještě jde,“ píše humorně. „Slečna si přisedla ke mně, byla opravdu nádherná. Představila se jako Sabina a večer jsme strávili spolu,“ pokračuje Radovan.

Po několika dalších pivech a koketování s mladou dívkou se Radovan nechal strhnout okamžikem a Sabinu doprovodil k ní domů. Tam byl poprvé v životě své ženě nevěrný.

Výčitky svědomí mě tížily jako balvan

Když se Radovan vrátil domů a uléhal vedle své spící manželky do postele, měl šílené výčitky. Dobře věděl, co provedl, a svědomí ho tížilo na hrudi jako obrovský balvan.

„Nemohl jsem usnout, styděl jsem se za sebe,“ netají se. „Věděl jsem, že tohle ženě říci nemohu, že si to tajemství odnesu do hrobu,“ píše. To se ale přepočítal.

Našla si mě v baru

O pár týdnů později si Sabina našla Radovana v baru. Oznámila mu, že má pohlavní chorobu a že ji s velkou pravděpodobností dostal taky. To byla rána, kterou Radovan nečekal.

„Vzpomněl jsem si, jak mi té noci šeptala do ucha, že bere prášky, ať tohle vůbec neřeším, a já to prostě neřešil,“ zoufá si.

Drsným způsobem mi zamotala život

Ačkoli nerad a s velkým ponížením, musel se Radovan svěřit své ženě. Přiznání nevěry nenesla dobře, sesypala se. A pak ještě přišla zpráva o tom, že je možná nakažená pohlavní nemocí.

„Nikdy v životě jsem se necítil takhle příšerně,“ svěřuje se Radovan. „V očích své ženy jsem neviděl vztek, jen obrovské zklamání,“ píše.

Oba dva museli k lékaři. Po testech se podrobili léčbě, protože Sabina Radovana bohužel nakazila a on pak nemoc předal své ženě. Radovan napsal, že si popletení smyslů vybralo nejvyšší daň. Důvěru jeho ženy.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články