Lukáš (36): Nechápal jsem, co se s mým tělem děje. Vysvětlení přítelkyně mě šokovalo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz zamysleny 2
muz zamysleny 2

Ještě nikdy jsem nic podobného nezažil. Když jsem si těch příznaků všiml poprvé, vůbec jsem to nechápal. Zpočátku jsem to přisuzoval nějakému nachlazení, popravdě jsem se v těchto věcech moc nevyznal.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Své problémy jsem nejdříve tajil. Styděl jsem se oslovit přítelkyni a zeptat se jí, zda neví, co se to se mnou děje. Až po týdnu jsem šel konečně s pravdou ven. A moje drahá polovička zrovna tak…

Zaskočilo mě to hned po ránu

Šel jsem ráno po probuzení na toaletu. Jakmile jsem začal vykonávat potřebu, tělem mi projela řezavá bolest.

Intuitivně jsem s močením přestal, zafungoval u mě pud sebezáchovy, který se aktivuje, když děláte něco, co vás bolí nebo je vám něco nepříjemné.

Jenže jsem musel potřebu dokončit. Když jsem znova začal, opět se objevilo nepříjemné řezání, které jsem doposud nikdy v životě nezažil.

Trápilo mě, že se mnou něco není v pořádku

K nepříjemným pocitům během močení, kterému jsem se automaticky začal vyhýbat a držel to tak dlouho, dokud to nebylo opravdu nutné, se přidaly další problémy.

Všiml jsem si zarudnutí v intimní oblasti. Přemýšlel jsem, zda jsem si svoji chloubu nemohl nějak skřípnout. Jinak jsem si to nedokázal vysvětlit.

Vrcholem všeho bylo, když se přidružil ještě hnisavý výtok. To už jsem byl opravdu nervózní, protože podobné problémy jsem nikdy neměl.

Až po týdnu jsem se svěřil přítelkyni

Týden jsem se trápil se svými potížemi a teprve poté požádal o radu svoji přítelkyni. Nejdříve se tvářila, že nemá ponětí – ona sama totiž žádné potíže neměla.

Rozhodl jsem se, že vyhledám pomoc lékaře. Když mi po vyšetření řekl, co mi vlastně je, byl jsem v šoku. Tohle jsem opravdu nečekal.

Když jsem se vrátil domů, přítelkyně z mého výrazu pochopila, že je zle. A šla s pravdou ven. To od ní jsem se nakazil pohlavní nemocí – kapavkou!

Nejenže mě podvedla, ještě mě nakazila!

Samotné zjištění, že mě přítelkyně podvedla a nasadila mi parohy, bylo pro moji mužskou ješitnost dost bolavé.

Natož ještě vědomí, že byla natolik nezodpovědná, že s daným mužem provozovala styk bez ochrany a nakazila sebe a následně i mě.

Hodně dlouho jsem s tím bojoval. Byl jsem přesvědčený, že jí tuhle zradu nedokážu odpustit, cítil jsem se opravdu poníženě a trapně i před lékařem, který mě nakonec pomocí antibiotik pohlavní choroby zbavil.

Přeci jen jsem ale přítelkyni odpustil. Přísahala se slzami v očích, že to byla jednorázová chyba a že už se to nestane. A já jí dal ještě jednu šanci.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články