Lukáš (33): Vzrušující tajemství mé přítelkyně jsem odhalil náhodou. Přináší pro mě jisté výhody

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz tajemstvi
Zdroj: Shutterstock

Přišel jsem na to náhodou, sama od sebe mi to neřekla a kdo ví, jak dlouho by přede mnou tohle vzrušující tajemství tajila. Tvářila se trochu rozpačitě, když jsem se jí na to zeptal. Nakonec ale pravdu přiznala a já věděl, že v našem vztahu to pro mě přinese určité výhody.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Naďu jsem znal teprve krátce. Scházeli jsme se tak nějak neoficiálně asi dva měsíce. Nikam jsme nespěchali, ani jeden z nás neměl potřebu se vázat. Přesto mi s tou holkou bylo dobře. Měla v sobě jiskru, kterou jsem doposud u žádné jiné ženy nenašel.

Chodíme spolu, nebo ne?

Naše randění a scházení se nemělo žádný řád. Možná i proto jsem se kolikrát ptal sám sebe, jestli spolu tedy chodíme, nebo ne? Neřekli jsme si to nahlas. Prostě jsme se jen vídali, užívali jsme si, bylo nám spolu dobře. Absolutně žádný stres.

I přesto jsem věděl, že bych Naďu rád vídával častěji. Proto jsem jí asi po dvou měsících navrhl, aby se ke mně nastěhovala. Přijala to a náš vztah tak začal dostávat jasnější obrysy.

Takovou ženu jsem doposud nepoznal

Naďa byla v porovnání s jinými úplně jiná. Vášnivá a živelná. Člověk se s ní neměl šanci nudit. A co předváděla v ložnici! To jsem byl doslova v sedmém nebi.

Takovou ženu jsem ještě nepoznal. Bylo v ní cosi, co mě neskutečně přitahovalo. Měla to prostě v sobě. Až jednou, díky náhodě, jsem zjistil, co je ta „věc“, kterou v sobě má a díky které je jiná než mé dosavadní partnerky.

Tvářila se rozpačitě, ale pak přiznala pravdu

Vrátil jsem se domů dříve, přítelkyně mě nečekala. Načapal jsem ji při sledování lechtivého videa. To mě nepřekvapilo, tomuhle druhu zábavy se ani jeden z nás nebránil.

Překvapilo mě ale, na co konkrétně se dívala. Bylo to video se ženami a jí se očividně líbilo. „Ty jsi na holky?“ zeptal jsem se mezi dveřmi. Její výraz mluvil za vše – nečekala mě a rozhodně jsem ji překvapil.

Zatvářila se rozpačitě. Pak se ale nadechla a řekla mi o sobě celou pravdu. Přítelkyně mi přiznala, že je bisexuální a má za sebou zkušenosti jak s muži, tak se ženami. To mě šokovalo – ale v dobrém!

Do vztahu to přináší určité výhody

Na moji otázku, proč mi to o sobě neřekla, přiznala, že se bála, že bych to neustál. Už se jí to stalo, že to chlapi neunesli. To jsem nechápal. Kdo by odmítl ženu, která si dokáže užít s oběma pohlavími, a navíc je ochotná udělat to tak, abyste z toho i vy něco měli?

Ano, je to tak. Nadina bisexuální orientace i mně přináší v našem vztahu jisté výhody. Tu a tam třeba pozve svoji kamarádku. Říkám si, že jsem měl sakra kliku, že jsem na ni natrefil. Naďa je totiž po všech směrech poklad.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články