Lucie (30): Tchyně s námi chtěla na nudapláž. Manželova reakce byla zarážející

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena tchyne nudaplaz
Zdroj: Shutterstock

S manželem Martinem jsme pro každou špatnost. Kamarádi a blízcí o nás často říkají, že jsme se hledali, až jsme se našli. Máme stejný smysl pro humor i pro mnohdy netradiční zájmy. No uznejte sami – kolik z vás by dobrovolně chodilo s manželem na nudapláž, kde může vesele okukovat cizí nahé ženy?

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Byli jsme tam už několikrát. A ne, opravdu se nebojím, že by se mi tam chlap do někoho zakoukal. Chodíme tam, protože na nudapláži si člověk na nic nehraje. Posledně se ale stalo něco, co mě hodně zarazilo.

Dva dílky puzzle

Pokud byste nás dobře znali, pak byste i vy zastávali názor, že my dva jsme byli stvořeni jeden pro druhého. Martin často vtipkuje, že jsme jako dva dílky puzzle, které k sobě patří.

I mě samotnou i po čtyřech letech, co se známe, kolikrát překvapí, kolik věcí máme společných. Stejné zájmy i smysl pro humor, který naše okolí někdy nechápe.

Myslel si, že mě tím urazí. A já ho překvapila

Pamatuji si na trochu úsměvný okamžik, kdy mi chtěl Martin, tehdy ještě přítel, navrhnout, jestli bychom nezajeli na nudapláž. Později se svěřil, že dlouho váhal, měl totiž strach, že ho s tím pošlu do háje.

Měli byste vidět jeho výraz, když jsem s nápadem souhlasila. Nečekal totiž takovou pozitivní reakci, takže se tvářil jako zaskočené šťastné štěně.

Ani v nejmenším mě nenapadlo, že by tam Martin koukal na cizí ženy. Je to tam jedna nahotina vedle druhé, přece právě o tom nudapláž je. My tam chodíme, protože na nudapláži je každý sám za sebe, neschovává se za značkové oblečení. A to se nám líbí, že si nikdo na nic nehraje.

Manželova reakce mě zaskočila

Tchyně nás pozvala na oběd. Je to fajn ženská. Pečuje o sebe, pravidelně cvičí a na svůj věk vypadá hodně dobře. Kdejaká padesátnice by jí mohla závidět.

Během oběda se manžel zmínil, že se chystáme na nudapláž. Tchyně věděla, že tam chodíváme, není to žádné tajemství. Zaskočila mě ale tím, že chtěla vyrazit s námi. Ještě než jsem stihla cokoli říci, manžel mě předběhl. A jeho reakce mě zaskočila.

Čekala jsem, že třeba řekne něco ve smyslu, že se to nehodí, protože kdo by chtěl na nudapláž s tchyní? On ale řekl, že klidně, že to určitě bude super jako posledně. To jsem zprvu nepochopila a hodně mě to zarazilo.

Chodí tam spolu?

O nudapláži u tchyně už nepadlo ani slovo. Počkala jsem až domů, kde jsem se manžela zeptala, co to mělo znamenat. Je snad něco, o čem nevím?

Pochopila jsem z jeho odpovědi, že tam byli spolu. A tuhle obavu, která se mi zdála dost divná, mi manžel vzápětí potvrdil. Opravdu byl už dvakrát na nudapláži se svojí matkou.

Tohle jsem nečekala a nevím, jak tu informaci zpracovat. Podle manžela na tom nic není, mně to ale přijde ujeté. Jsem sice pro každou špatnost, ale tohle už mi přijde hodně za hranou.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články