Viktor (43): Hledám ženu, která zvládne mé náročné touhy. Každá mě hned opustí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
sexy man
Zdroj: Shutterstock

Když bylo Viktorovi dvacet, myslel si, že si jednou najde skvělou přítelkyni, kterou si po pár letech vezme, založí s ní rodinu a budou bydlet v malém domku se zahradou. Místo toho je ale ve třiačtyřiceti sám v malé garsonce a hledá takovou ženu, která by s ním dokázala vydržet.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„V jistých ohledech jsem poměrně náročný,“ přiznává. „Snažil jsem se změnit, ale nedokážu to. A jelikož mě kvůli tomu každá hned opustila, tak se můj sen o rodině s domkem začal rozplývat,“ píše.

„Stále sice mohu mít děti, ale nevím, zda najdu o tolik mladší ženu, která by se mnou vydržela natolik dlouho, abychom spolu založili rodinu. Je mi to poměrně líto, ale nejspíš budu rád, když vůbec najdu někoho, kdo se mnou bude.“

V posteli mám jisté požadavky

„Řešil jsme své touhy na mnoha internetových fórech, ptal jsem se na ně dokonce v obchodech s erotickými hračkami. Všude mi bylo řečeno, že je to v pořádku a s mou orientací to nemá nic společného,“ popisuje Viktor.

„I když jsem chlap, který se na první pohled ženám dvoří a rád jim pomůže s těžkými kufry do schodů, v posteli jsem zkrátka raději submisivní. Mám rád, když si žena diktuje, co se bude dít. A pokud u toho použije nějakou tu hračku, rozhodně se nezlobím,“ píše čtenář.

„Kdysi jsem se za své touhy styděl. Jenomže jsem zjistil, že pokud se snažím situaci v posteli vést já, nestojí to za nic. Když se najde někdo, kdo mi mé touhy splní, milování je pro mě dokonalé.

Většina žen takovou věc zvládne párkrát a potom chtějí dominantního chlapa, který jim dá to, co potřebují. Já to ale nedovedu a většina žen mě proto opustila po pár týdnech.“

Několik žen se prý Viktora i opatrně zeptalo na jeho orientaci. „Podle toho, co se mi v posteli líbí, bych prý mohl být na muže. Já jsem si ale jistý, že mě přitahují pouze ženy. Hodně jsem o tom přemýšlel, ale rozhodně nejsem gay,“ vysvětluje.

Snažil jsem se změnit

Viktor vypráví, že se několikrát pokoušel své touhy změnit. Snažil se přizpůsobit se tomu, co se líbilo ženám, a v několika vztazích se mu díky tomu podařilo vydržet i několik měsíců. Jenomže nebyl šťastný.

„Vztah není jenom o milování, to si dobře uvědomuji. Ale je to jeho důležitá součást. A já jsem zkrátka nemohl předstírat, že je všechno v pořádku, když nebylo. Jakmile jsem se ale svěřil a chtěl po ženách to, co se mi skutečně líbí, opustily mě.

Ze zoufalství si Viktor řekl, že vyzkouší milování s mužem, a několikrát si dokonce na seznamce domluvil schůzku na jednu noc. Nakonec ji ale vždy zrušil a nikdy k tomu nedošlo.

„Bál jsem se. Nelákalo mě to. Dělal jsem to jen proto, že mi připadalo zvláštní, jaké touhy mám. Líbí se mi zkrátka něco, co jiným heterosexuálním mužům ve většině případů ne. A nemohu s tím nic udělat.“

Viktor tak stále hledá ženu, která by jeho touhy respektovala a nevyžadovala po něm nic jiného. „Žádná žena, se kterou jsem byl, neudělala chybu, když mě opustila. Chtěl jsem po nich něco, co se jim nelíbilo. Stejně tak, jako ony po mně. Nebyla to jejich chyba ani moje. Zkrátka jen musím najít někoho, kdo bude k mým touhám kompatibilní,“ dodává.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články