Luboš (46): Říkala, že nemá tajnosti. To, co vyplavalo na povrch, mě donutilo ji vyhodit z domu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 15
muz 15

Luboš a Radka se seznámili před šesti lety. Luboš byl toho času po rozchodu a Radka zaplnila bolavou díru v jeho srdci, kterou tam zanechala nevěrná bývalá přítelkyně.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Lží a podvodů si Luboš v předchozím vztahu užil tak akorát. Proto vztah s Radkou založil na maximální upřímnosti – říkal jí všechno a to samé požadoval od ní. A ona přísahala, že nemá žádné tajnosti.

Hodně jsem se v ženách zklamal

Nikdy jsem neměl nouzi o ženy, nikdy jsem však také nebyl ženatý. Nepotkal jsem žádnou, se kterou by stálo za to žít až do konce.

V posledních letech jsem se v ženách hodně zklamal. Nejvíce asi v poslední partnerce Ivaně, která mě čtyři roky opakovaně podváděla.

O jejích lžích jsem neměl ani tušení. Když vše vyšlo najevo, připadal jsem si jako ten největší hlupák. Proto jsem měl problém po této zkušenosti znovu někomu důvěřovat.

Žádal jsem maximální upřímnost. A ona mi ji slíbila

Když jsem poznal Radku, neměl jsem na vztah zrovna pomyšlení. Byla o pět let mladší, příjemná, moc milá a hodná. Bylo mi s ní fajn.

Dva měsíce jsme se oťukávali a poté si řekli, že to spolu zkusíme. Hned na začátku jsem ale vyložil karty na stůl. Do nového vztahu jsem chtěl vstoupit s tím, že před sebou nebudeme nic tajit.

Radku moje prosba nezaskočila. Za ty dva měsíce již pochopila, že mi na důvěře záleží, a bez problému mi slíbila, že mi nikdy nebude nic tajit. A já opět udělal tu chybu, že jsem uvěřil krásné ženě.

Myslel jsem si, že o sobě víme všechno. Šeredně jsem se spletl

Vztah s Radkou neměl chybu. Miloval jsem ji a ona milovala mě. Neměli jsme mezi sebou neshody, a já navíc žil v domnění, že před sebou nemáme ani to nejmenší tajemství.

Byl jsem přesvědčený, že Radka je právě ta žena, se kterou bych měl zestárnout. Bylo nám spolu hezky, dokonce jsem začal uvažovat nad tím, že ji požádám o ruku. Přeci jen jsme spolu byli už pět let.

Pak ale přišla rána z čistého nebe. Kamarád mě vytáhl na pivo, kde si k nám přisedl jeden jeho známý. A ten mi řekl něco, co mě naprosto vykolejilo.

Přivydělávala si jako společnice

Onen známý mi prozradil, že se nějakou dobu scházel s mojí partnerkou. Nejdříve jsem si myslel, že z něho mluví alkohol, ale popsal ji naprosto věrně.

Řekl mi, že jí platil za společně strávený čas a pravidelně se scházeli asi půl roku. Byl jsem v šoku. Odešel jsem domů připraven narovinu se zeptat Radky. A doma přišel další šok, protože Radka všechno přiznala.

Nejenže si přivydělávala jako společnice ještě v době, kdy jsme se neznali, a neřekla mi o tom, ačkoli já jí o své minulosti řekl úplně všechno. Mnohem horší bylo, že to občas udělala i v době, kdy už jsme byli spolu. Byla to pro mě neskutečná podpásovka.

Opět jsem se zklamal v ženách a vztah s Radkou ukončil. I když slibovala, že už to neudělá, moje důvěra vůči ní byla fuč. A bez důvěry já vztah zkrátka mít nemohu a ani nechci.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články