Karel (43): Přítelkyně na mě měla netradiční prosbu, kvůli které jsem se s ní hned rozešel

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 43
Zdroj: Shutterstock

Čtenář Karel se nám svěřil s příběhem, který dokazuje, že i když si o člověku myslíme, že ho známe, nemusí to být tak docela pravda. S Andreou chodil dva roky. Sestěhovali se poměrně brzy po seznámení kvůli svému vyššímu věku. Tehdy ještě netušil, že za tak krátkou dobu bude řešit, co se společným bydlením.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„Bydlím teď v bytě, ke kterému má i ona klíče. Jsou tu jak moje, tak její věci. Nikdy nevím, kdy přijde a kdy bude spát venku,“ začíná vyprávění Karel.

„Je to vlastně takové spolubydlení s tím, že kdykoli se tu objeví, já jsem na gauči. Smlouva je totiž napsaná na nás na oba a ani jeden nechceme odejít,“ vysvětluje.

Na začátku vztahu jsme si dali jasná pravidla. Ona ale chtěla experimentovat

„Všechno nám klapalo, z počátku jsme si rozuměli i v posteli. Po půl roce se ale ukázalo, že to není tak úplně ono. Možná za to může rozdílnost nás dvou, možná i vysoký věk, přece jenom po čtyřicítce už není touha taková,“ říká čtenář.

„Byl jsem ochoten vyzkoušet všechno možné, různé hračky, internetové návody, masáže. Ale hned na začátku vztahu jsem jí objasnil, že nikdy nechci zkoušet trojku, že je to pro mě něco nepřirozeného. Smála se, že by do toho nikdy nešla.“

Po dvou letech přišla s tím, že by do našeho milostného života zapojila jiného muže

Karel měl za to, že se díky nejrůznějším praktikám jeho noci s Andreou zlepšily. Jenomže nejspíš se pletl. Nedávno ho totiž požádala právě o to, čeho se vždy obával. A nejen to.

„Zeptala se mě, zda bych byl ochotný jít s ní do trojky s jiným mužem, že prý by to mohlo náš život ozvláštnit,“ říká Karel.

„Říkal jsem jí, že jsme si to vysvětlili už na začátku vztahu, v tu chvíli mi oznámila, že už si to vlastně s někým tak trochu domluvila. Když jsem nesouhlasil, začala mě přemlouvat, a to byl konec.“

Rozešli jsme se v dobrém, čekám jenom, až se odstěhuje

Andreino přání Karla zaskočilo natolik, že se s ní okamžitě rozešel. Ona vlastně podle jeho slov ani neprotestovala.

„Řekla mi, že když se chci rozejít, souhlasí s tím, protože dál už takhle nemůže,“ svěřuje se.

„Několikrát se mě později snažila přemluvit, abych si všechno rozmyslel, ale já vím, že kdybych rozchod zrušil, jen bych protáhl trápení. Teď jsme každý sám a já jenom čekám, až si najde jiné bydlení. V současné situaci mě bolí každý pozdrav ženy, kterou jsem donedávna miloval.“

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články