Luboš (44): Varovali mě, ať si ji neberu. Já neposlechl a ona mě připravila o všechno včetně mého syna

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 42
muz 42

Nedal na rady rodiny ani blízkých přátel, a nakonec přišel úplně o všechno. Ačkoli se ho snažili varovat, poslechl své zaslepené srdce a dal přednost ženě, která jej během mrknutí oka o vše připravila. Nyní mu zbyly jen oči pro pláč a rýpavé poznámky jeho okolí.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Luboš a Jitka se poznali teprve před dvěma lety. I tak krátká doba ale stačila na to, aby Luboš přišel o to nejcennější.

Rodina i přátelé mě před ní varovali. Neuposlechl jsem je

Jitku jsem poznal před dvěma lety. Bylo to v době, kdy jsem na tom nebyl zrovna nejlépe – byl jsem krátce po rozvodu a bylo to pro mě citlivé období.

Tehdy mi nedošlo, že právě oněch citlivých okamžiků Jitka využila. Myslel jsem si, že mě má upřímně ráda a myslí to se mnou dobře.

Moje rodina i přátelé mě varovali. Tvrdili, že je Jitka pijavice, která se jen přiživuje na mém momentálním neštěstí. Nevěřil jsem jim a neposlouchal řeči, které o ní říkali.

Opravdu jsem si myslel, že mě miluje. Ona mi tiše škodila

Velmi rychle jsem se do Jitky zamiloval. Neuvědomoval jsem si, že mi potichu a nepozorovaně škodí. To všechno vidím až nyní.

Tehdy jsem si opravdu myslel, že mě miluje. Neustále mi to opakovala a já jí to věřil. Kvůli ní jsem omezil kontakt se synem z bývalého manželství. Jitka ho moc nemusela a já bych pro ni udělal cokoli.

Jitka využívala mé lásky k ní i po finanční stránce. Nechávala si všechno platit, vydržovat se. A já, jelikož jsem ji bláznivě miloval, jsem to dělal rád.

Připravila mě úplně o všechno. Měl jsem tenkrát věřit lidem, kterým na mně záleželo

Jitka si všímala, že ji moje rodina ani nejbližší přátelé nemají v lásce. Proto velmi rychle zajistila, že jsem omezil kontakt i s nimi.

Ani tohoto jsem si nejdříve nevšiml. Rodině a přátelům jsem se neustále na něco vymlouval, až mě sami přestali zvát, sami se mnou omezili kontakt.

Všechno jí vycházelo podle plánu. Dokonce i to, že jsem na ni přepsal byt, který jsem vlastnil. To všechno z lásky k ní. Myslel jsem si, že mi ji opětuje. Nyní vím, že to nebyla pravda, už je ale pozdě, protože mě Jitka o všechno připravila.

Nejvíce mě mrzí zkažený vztah se synem

Jednoho dne jsem se vracel z práce, ale moje klíče nepasovaly do zámku. Vysvětlením bylo, že se mnou Jitka končí. Byt byl psaný na ni, nezmohl jsem vůbec nic.

Přišel jsem o majetek. Skončil jsem u kamaráda, ačkoli i jeho jsem kvůli Jitce zanedbával. Naštěstí je splachovací a odpustil mi, jak hloupě jsem se choval.

Ze všeho nejvíce mě ale mrzí, že jsem přišel o syna. Kvůli přítelkyni, která ho neměla ráda, jsem na něho dva roky kašlal a nedivím se, že je na mě naštvaný.

Budu se snažit dát všechno do pořádku, ačkoli již vím, kolik věcí jsem pokazil a kolika lidem jsem ublížil. Kvůli člověku, který za to ani trochu nestál.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články