Luboš (29): Bývalá přítelkyně mi zničí každý vztah. Už 3 roky se mstí za náš rozchod

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 243
muz 243

Luboš a Jarmila se rozešli už před třemi lety. Důvodem byla nuda, která se vkradla do jejich vztahu a která Luboše otrávila natolik, že románek s pohlednou Jarmilou toho času ukončil. Zatímco pro něho byl vztah s ní uzavřenou kapitolou, Jarmila Luboše stále milovala a nedokázala se smířit s představou, že je mezi nimi definitivní konec.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře z Havlíčkova Brodu, který nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Od Luboše jsme obdrželi e-mail, ve kterém jsme se dočetli o jeho trápení s bývalou přítelkyní. Ta ani po třech letech nedokázala přijmout skutečnost, že vztah mezi nimi dávno skončil, a rozhodla se, že pokud Luboše nebude mít ona, nebude ho mít žádná.

Byla hezká, ale nudná

Začátek Lubošova e-mailu popisuje jeho bývalou přítelkyni Jarmilu jako velmi pohlednou mladou ženu, která ale měla jednu vadu, byla strašně nudná. Právě nuda byla důvodem k rozchodu ze strany Luboše, který od vztahu očekával trochu vzrušení, ne stereotyp.

„Jarmila byla kus, ale bohužel byla taky dost nudná,“ píše v e-mailu Luboš. „Každý den vedle ní byl stejný jako ten předchozí,“ vypráví, „já ale potřeboval změnu, vzrušení a nějakou akci,“ svěřuje se. „Tak jsem to ukončil, nemělo to cenu. Byla to nuda.“

Nedokázala se s tím smířit

„Pro mě to byla uzavřená věc, ale Jarmila zaujala jiné stanovisko, v jejích očích náš vztah prostě neskončil,“ odhaluje nám v e-mailu vývoj událostí Luboš. „I když jsem navázal další vztah s jinou dívkou, Jarmila se chovala, jako bych ji podváděl,“ vysvětluje a dále popisuje, že mu před novou přítelkyní dělala žárlivé scény, což vedlo k rozchodu.

Vztah s dívkou jménem Klára nebyl bohužel poslední, který Jarmila Lubošovi překazila. Podařilo se jí totiž ukončit i další jeho známosti. Nejenže předváděla žárlivé scény, ale dané dívky si dokázala vyhledat na sociální síti, tam jim potom dokonce vyhrožovala.

Trvá to už tři roky a Jarmile se vždy podaří mi vztah překazit

Luboš si v e-mailu stěžuje, že se s Jarmilou rozešel již před třemi roky, ale ona se stále chová, jako by to pro ni byla otevřená kapitola. Zhrzená dívka se mu mstí za rozchod, je odhodlaná překazit mu každou další známost.

„Jarmila je jako smyslů zbavená,“ píše Luboš. „Sleduje mě nejen na sociálních sítích, kde píše negativní komentáře každé ženě, která mi napíše něco pod fotku,“ vysvětluje, „ale stalkuje mě i v reálném životě. Někdy ji dokonce vidím, jak mě sleduje cestou z práce,“ stěžuje si. „Kdykoli mě vidí s jinou ženou, udělá všechno pro to, aby nás rozeštvala. Nevím si s ní rady,“ píše na závěr čtenář.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články