Libor (42): Měl jsem radost, že manželka hodně zhubla, dokud jsem nezjistil, kam v noci chodí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 1
muz 1

Manželka se mi po dlouhém rozhovoru přiznala, kam v noci chodí. Na její tajemství jsem přišel nečekaně a ještě teď nechápu, jak jsem mohl být tak slepý. Radost z toho, že zhubla, vyprchala velmi rychle a já se teď snažím zapomenout na naše manželství, které bylo celé jedna velká lež.

Manželka nabrala kila po porodu

Moje žena Dana mi přišla nádherná už od první schůzky. Líbilo se mi, že je tak akorát vysoká, protože já jsem nikdy nebyl dlouhán a chtěl jsem vedle své ženy vypadat větší. Kila navíc jí vždycky trápila, ale já jsem měl pocit, že se těmi dietami mučí zbytečně, protože její váha je normální.

Na pochybách jsem začal být až ve chvíli, kdy poprvé otěhotněla. Do očí jsem jí to nedokázal říct, ale připadalo mi, že už o sebe nedbá tak, jako dřív. Raději jsem se držel zpátky, abych jí zbytečně nepřidělával starosti, protože mi bylo jasné, že péče o syna jí musí vyčerpávat.

Příjemně mě překvapila novou vizáží

Naše děti časem trochu odrostly a já si všiml, že se Dana zbavila pár kil. Za malý čas jsem jí nemohl odolat. Koupila si nové spodní prádlo, udělala si nový účes a celkově vypadala mnohem víc sexy. Možná to bylo tím, že se také víc smála. Já jsem se mezitím otáčel ve dvou zaměstnáních, protože z jednoho platu bylo těžké utáhnout chod celé rodiny. „Jen aby to nebylo pro nějakého jiného chlapa!“. Utahoval jsem si z Dany, když se zase večer líčila v koupelně. Tvrdila jen, že se mi chce líbit.

V práci mi dali volno, ale ženu jsem doma nenašel

Překvapení mě čekalo až v den, kdy se v práci stala nečekaná událost. Jedním z mých zaměstnání je noční hlídač. Šéf mě vždy upozorní, když je nějaká mimořádná situace a já dostanu volno. Ten den to ale bylo jiné. Nový chlapec potřeboval zacvičit a s kolegou jsme se domluvili, že není třeba, abychom tam ten večer byli tři. Šel jsem tedy domů s tím, že své ženě udělám překvapení.

Já jsem jí ve všem věřil jako hlupák

Doma mě ale nikdo nepřivítal. Bylo jedenáct večer a děti nebyly u sebe v posteli a žena nikde. Okamžitě jsem telefonoval, ale marně. Ve chvíli, kdy jsem začal propadat panice, jsem uslyšel, jak někdo odemyká. Žena se vracela i s dětmi. Tvrdila mi, že byli u kamarádky a nějak se zdrželi. Děti mi pak skutečně potvrdily, že si s tetou celý večer hrály.

Pojal jsem podezření

Dana mi nasadila brouka do hlavy, a tak jsem se rozhodl, že si vezmu ještě jednou neohlášeně volno a půjdu se na ně podívat. Čekala mě stejná situace jako minule. Nervózně jsem doma přešlapoval a čekal, až se zase vrátí. Netrvalo dlouho a manželka i s dětmi otevřela dveře. Zdála se trochu zaražená a já požadoval pořádné vysvětlení.

To, co mi řekla, mě srazilo na kolena

Po mém delším naléhání se konečně přiznala. Děti dávala ke kamarádce vždy dva dny v týdnu, kdy si přivydělávala jako striptérka. Než jsem se stačil nadechnout, vyčetla mi, že je to moje chyba, když je neumím finančně zabezpečit. To pro mě byla poslední kapka. Od té doby spolu řešíme jen to nutné, co se týká dětí, a já si zařizuji nové bydlení. Nedokážu se smířit s tím, že jsem dřel jako mezek a moje žena se mezitím ukazovala nahá v baru.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články