Libor (40): Přítelkyně mě poslala do sklepa pro okurky, omylem jsem otevřel jiné dveře. Kdybyste to viděli, utečete od ní také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz smutny
Zdroj: Shutterstock

Požádala mě, zda bych mohl skočit do sklepa pro sklenici okurek k obědu. Ještě jsem se u ní doma tak dobře nevyznal a bohužel jsem si spletl dveře.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Možná bohužel, nebo spíše bohudík? Pohled do místnosti za dveřmi mě totiž donutil od přítelkyně okamžitě utéct. A nedivil bych se, pokud byste vzali do zaječích i vy!

Byla úplně jiná

Už jsem měl několik partnerek, ale ani jedna nebyla jako právě Sabina. Od mých předchozích partnerek se lišila snad úplně ve všem.

Největší změnu jsem ale pociťoval na jejím chování. Neříkám, že jsem doposud chodil jen s nějakými puťkami, ale Sabina byla úplně jiné kafe.

Byla rázná a přímá. Nebála se dát najevo svůj názor. Co chtěla, to měla a o to si řekla. Líbilo se mi, že se nebojí projevit.

Poslala mě pro okurky

Vídali jsme se spolu asi tři měsíce. Jednou u ní doma, jednou u mě. Sabina bydlela v menším domku, který dostala od rodičů.

Ačkoli už jsem u ní doma několikrát byl, ještě jsem se tam moc nevyznal. Vlastně jsem bezpečně trefil jen do ložnice, kde jsme spolu trávili hodně příjemné chvíle.

Když mě požádala, zda bych skočil do sklepa pro okurky k obědu, ochotně jsem se tam vydal. Jenže jsem si spletl dveře a omylem tak odhalil Sabinino velké tajemství.

Stál jsem tam s pusou dokořán

Chybná volba dveří, které rozhodně nevedly do sklepa, mi odhalila pohled do místnosti jako vystřižené z nějakého erotického filmu.

Jak byste reagovali, pokud byste stáli před rudě vymalovanou místností s obrovskou postelí, kde na zdi visí bičíky, pouta, všude jsou nejrůznější erotické hračky a očividně to všechno patří ženě, se kterou spíte?

Já tam stál s pusou dokořán. Nechápal jsem to. Najednou se mi za zády vynořila Sabina, která se divila, proč se nevracím. Byla zaskočená, že jsem tuhle místnost objevil a očividně nevěděla, jak má začít.

Když mi přiznala, co dělá, neunesl jsem to

Sabina věděla, že musí s pravdou ven. Každé její slovo mě utvrzovalo v tom, že tohle prostě nedám. Jak jsem se měl vyrovnat s faktem, že moje přítelkyně dělá dominu?

Když mi svěřila, že jí vzrušuje BDSM a věnuje se mu už pár let, nevěděl jsem, co jí na to odpovědět. Vnímal jsem, že je Sabina v sexu jiný level, ale tohle jsem nečekal.

Vědomí, že Sabina dělá dominu, i představa, že by to chtěla praktikovat i se mnou, mě bohužel natolik vykolejila, že jsem vztah s ní ukončil. Měla něco do sebe a jisté přednosti, ale tuhle vášeň s ní bohužel sdílet nedokážu.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články