Libor (37): Přeručkoval jsem dva balkóny, abych ji setřásl. Nic divnějšího jsem nikdy nezažil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz pohledny
Zdroj: Shutterstock

Hodně zvláštní zážitek má za sebou jeden z našich čtenářů. Možná to byla shoda náhod, možná také zasáhl osud. Libor je přesvědčený, že podobnou chybu už nikdy v životě neudělá.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Začít si románek s vdanou paničkou? Od začátku bruslil na velmi tenkém ledě. Proč si ale neužít, když sám žádnou stálou partnerku neměl?

Scházeli jsme se tajně

Nehledal milenku. A už vůbec ne vdanou ženu. Přesto se to nakonec tak sehrálo, že se začal pravidelně vídat s Miladou – vdanou čtyřicátnicí, která se po boku manžela nudila.

„Neplánoval jsem to, ale zároveň jsem se tomu nebránil,“ přiznává Libor na začátku svého e-mailu, který nám od něho do redakce přišel. „Byla pohledná a očividně hodně vášnivá, proč si neužít?“

Libor se svěřil, že Miladu tajně potkával buď v autě, nebo se scházeli v sousedním městě v hodinovém hotelu. Milada si dávala záležet, aby se o jejím románku manžel nedozvěděl.

Svědomí mě netížilo, já nikoho nepodváděl

„Věděl jsem, že vídat vdanou paničku je risk,“ píše Libor. „Na druhou stranu já černé svědomí mít nemusel, nikoho jsem neměl, a tím pádem jsem nikoho nepodváděl,“ dodává.

Navíc se rozepsal, jak si v posteli s Miladou báječně rozuměli. Ušetřil nás pikantních detailů, ale z jeho slov se dalo snadno pochopit, že v jistém směru si na své přicházeli oba dva.

Poprvé v jejím bytě

Půl roku se scházeli na různých místech, až jednoho dne Libor dostal pozvání přímo k Miladě domů.

„Napsala mi adresu, že manžel odjel na služebku a tři dny nebude doma,“ vysvětluje. „Měl jsem nakázáno dovézt pizzu, abych vypadal jako poslíček,“ upřesňuje.

Dvojice si tak poprvé dala rande na místě, které bylo do toho dne absolutní tabu. Pak se ale stalo něco velmi podivného, co Libor do dnešního dne nedokáže pochopit.

Začala na mě útočit její kočka!

Libor a Milada se zrovna oddávali radovánkám, které ale někdo překazil. Naštěstí to nebyl manžel, ale Miladina kočka. Ta začala na Libora útočit.

„Milada se ji snažila zahnat, ale ta kočka se po mně oháněla drápky,“ popisuje Libor situaci. „Nedala mi pokoj, paničku neposlouchala, prskala na mě a byla hrozně naježená,“ pokračuje.

Libor před naštvanou kočkou strachy vycouval až na balkon. Jenže chlupatý mazlíček bránící svoji paničku si nedal pokoj. Libor musel jednat.

Co to mělo být?!

„Milada na kočku volala, snažila se ji odlákat, ale kočka nevnímala,“ dozvídáme se od Libora. „Naštěstí jsme byli v přízemí paneláku. Když jsem viděl, že ta kočka po mně jde, přeručkoval jsem na sousední balkon.“

Kočka obratem skočila na římsu a pokračovala za milencem své paničky, který jí z nějakého důvodu ani trochu nepadl do oka. Libor tak musel přeručkovat na další balkon, kde byl už v bezpečné vzdálenosti.

„Spustil jsem se dolů, sebral věci, které mi Milada hodila, a už mě tam nikdo neviděl,“ netají se. „Cestou domů jsem si říkal, co to sakra mělo být? Něco tak podivného jsem ještě nikdy nezažil. Miladu jsem od toho dne přestal vídat.“

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články