Libor (30): Kurýr přivezl neočekávaný balíček. Po jeho otevření se mi udělalo zle. Neuvěříte, kdo ho poslal

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
muz 30 2
muz 30 2

Poklidné manželství čtenáře Libora se změnilo v jeden okamžik v noční můru. Před jeho domem stál kurýr s balíčkem v ruce, který byl určen pro jeho manželku. Výjimečně jej za svou ženu vyzvedl, ale zvědavost byla silnější než on. Teď lituje, že balíček otevřel, protože to, co na něj čekalo, už nevyžene z hlavy.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Manželka musela do práce dříve

„Většinou zásilky přebírá moje žena. Dnes to ale bylo jiné.“ Libor si mohl konečně přispat, jelikož v jeho kanceláři řešili problém s elektřinou, a on tak mohl dorazit později.

„Manželka mě neupozornila, že bych měl přebrat nějakou zásilku, a proto jsem byl překvapený, když jsem si všiml kurýra za brankou,“ tvrdí.

Libor seběhl pár schodů, přesvědčil kurýra, že zásilku ženě předá, a odnesl si ji domů, kde ho přemohla zvědavost.

Podíval se dovnitř a byl v šoku

„Balíček byl velmi lehký a mě zajímalo, co může ukrývat,“ vypráví. „Krabička byla plná kalhotek a punčošek, což mě nepřekvapilo, jelikož si žena často objednává podobné zboží z internetu,“ popisuje.

Libor byl zaskočený kartičkou s textem, která byla ke spodnímu prádlu přiložená. „Stálo na ní pár ručně psaných slov, která mě srazila na kolena,“ tvrdí.

Ze vzkazu bylo jasné, že ho manželka podvádí s jiným mužem. Prádlo poslal milenec, který chtěl Liborovu ženu překvapit.

Libor pochopil, že spolu plánují romantické chvíle v hotelu. Z celé záležitosti se mu udělalo zle.

Nevěřil vlastním očím

„Když jsme s manželkou mluvili o nevěře, vždycky se smála a tvrdila, že je pro slabochy, kteří se neumí přiznat,“ tvrdí.

„Zklamala mě a já měl co dělat, abych nevybuchl, když jsme se po návratu z práce o celém incidentu bavili,“ říká.

Nevěru si nenechal líbit

Dnes už spolu nežijí, jelikož se k Liborovi časem doneslo, že nejde o jediného milence. Jeho žena si volné chvíle zpestřovala netradičním způsobem.

Zvala mladší muže do hotelu, kde je obklopila luxusem, dobrým jídlem a pitím, a později se od nich nechala rozmazlovat na lůžku.

„Když si na ten balíček vzpomenu, je mi těžko. Život se mi v jedné chvíli obrátil vzhůru nohama. Zradil mě někdo, komu jsem několik let věřil,“ zakončuje.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články