Alex (24) Odešel jsem od přítelkyně jen s jednou igelitkou. O všechno mě obrala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz mlady
muz mlady

Alexova přítelkyně si po několika letech vztahu našla milence a svého přítele vyhodila z bytu. Alex ji načapal přímo při nevěře, ale nechtěl žádné problémy, proto raději v klidu a bez hádek odešel. Při návštěvě redakce nám sdělil, jak těžké je pro něj začínat od začátku. Když ho přítelkyně vyhodila, odešel jen s jednou taškou.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře z Plzně, který ho zaslala emailem. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Doplatil na svou důvěru

Alex s přítelkyní žil několik let ve společné domácnosti. V minulosti už ho několikrát podvedla, ale vždy vinil sebe. „Měl jsem pocit, že jsem jí dával málo lásky, moc jsem pracoval nebo jsem si našel jiný důvod,“ tvrdí. Její zálety jí odpouštěl. Když se nastěhovali do společného bytu, věřil, že už ho podobné zklamání nečeká. Zážitek, který mu připravila jednoho odpoledne, ho stále nutí k pláči.

Načapal přítelkyni při nevěře

„Šel jsem s kamarádem řešit jeho rozlučku se svobodou, protože měl pár dní před svatbou. Měl ale nějaké zařizování, tak z toho sešlo,“ líčí. Alex se vracel domů dříve a nečekaně. Ani ve snu by ho nenapadlo, co se to odpoledne bude dít. Když otevřel dveře do obýváku, stála tam jeho přítelkyně a tvářila se vyděšeně. „Nejdříve jsem se smál. Vypadala jako malé dítě, které někdo nachytal při ujídání bonbonů,“ tvrdí.

Podvedla ho s jeho kamarádem

Ve chvíli, kdy se Alex snažil pochopit reakci své přítelkyně, vyšel z koupelny jeho kamarád Milan. Měl přes sebe jen osušku a v tu ránu nasadil stejně šokovaný výraz, jako předtím Alexova přítelkyně. „Nevěděl jsem, na koho se obrátit dřív,“ tvrdí. „Byl jsem tak v šoku, že jsem se nezmohl na slovo a raději jsem se zavřel do ložnice a počkal, až odejde,“ dodává. Alexův přítel skutečně po chvíli odešel a situace se ještě víc přiostřila.

Vyhodila ho z bytu

Opakoval se stejný scénář jako vždy. Alexova přítelkyně se nechystala omluvit. Místo toho mu vyčítala, že je to jeho chyba, protože neumí fungovat správně ve vztahu. „Zase jsem na krátký moment jejím slovům uvěřil. Hodila po mně tašku a chtěla, abych si zabalil a odešel,“ vypráví. Alex se chtěl vyhnout nepříjemné situaci, a proto si urychleně sbalil věci a odešel.

Dnes se do bytu nemůže vrátit

„Přítelkyně vyměnila zámky a já se teď nemohu dostat domů,“ tvrdí. „Mám jen jednu tašku s věcmi a ona mě odmítá pustit do bytu,“ dodává. Všechen majetek, který se v bytě nachází, kupoval hlavně ze své výplaty a nechce odejít jako hlupák s několika věcmi v igelitce. Své přítelkyni se nemůže dovolat a neví, jak bude situaci řešit.

Autorka: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články