Leona (34): Partner po mně chtěl nepřípustné věci. Tohle snad ten darebák nemyslel vážně

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena nepripustnost
Zdroj: Shutterstock

Dnes už žije Leona sama. Ještě před půl rokem ale měla přítele, se kterým byla tři roky. Plánovala s ním společnou budoucnost a těšila se, jak jednou budou žít v domku se zahradou a vychovávat děti. On ji ale překvapil takovým přáním, po kterém už s ním dál nedokázala být.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Hodně lidí říká, že když vám to neklape v posteli, je to začátek konce. Já jsem tomu nevěřila. Myslela jsem si, že všechno se dá nějak vyřešit. Ale později jsem zjistila, že na tom, co lidé vyprávěli, je hodně pravdy,“ popisuje Leona.

„Já jsem s naším milováním nikdy problém neměla. To on. Říkal, že je stále stejné, že bychom měli vyzkoušet nějakou změnu. Nebránila jsem se, snažila jsem se mu přizpůsobit. Ale jemu nic nebylo dobré.“

Nic nefungovalo

Leona vypráví, že když se jí její přítel svěřil, že by chtěl během milování vyzkoušet nějaké hračky, souhlasila, ačkoli se jí ta představa moc nelíbila. Nechtěla ho ale zklamat. K jejímu překvapení nekoupil jednu, ale hned několik.

„Nebyl to pro mě příjemný zážitek, ale zdálo se, že on si to užil, takže jsem předpokládala, že se po čase vrátí vše do normálu. Jenomže tomu tak nebylo. Jednou mě dokonce přemluvil, abychom se v rámci předehry koukali na neslušné filmy,“ popisuje.

I když to všechno bylo pro Leonu nepříjemné, a dokonce se s tím Dominikovi svěřila, on ji příliš vážně nebral. Považoval se za toho, kdo určuje pravidla. A ona se mu podřizovala až do chvíle, kdy přišel s šíleným nápadem.

Trochu jsem se toho obávala

Leona říká, že ji napadlo už dříve, že by mohl s takovým nápadem Dominik přijít. Neměla ale ani ponětí, kam až jeho fantazie zajde. On totiž to, co předpokládala, že navrhne, pozvedl na vyšší úroveň.

„Bála jsem se, kdy mi navrhne, že by chtěl s někým vyzkoušet milování ve třech,“ píše čtenářka. „Odmítla bych ho, nikdy bych do ničeho takového nešla,“ dodává. „On ale vymyslel něco ještě šílenějšího.

Jednoho dne se mě zeptal, co bych řekla na to, kdybychom se milovali společně v jedné místnosti s našimi přáteli, kteří také tvoří pár. Že bychom se u toho mohli my dívat na ně a oni na nás.

Myslela jsem, že špatně slyším. Chvíli jsem se smála, ale pak mi došlo, že to není vtip a začala jsem protestovat. On najednou spustil, že pro něj nikdy nic neudělám, že se se mnou v posteli nudí a já jsem prý hrozně konzervativní.“

Opustila jsem ho

Leona říká, že pokud je normální milování konzervativní, raději taková bude, než aby zkoušela všechno, co je v dnešní době podle jejího expřítele moderní. Kromě toho se na ni obořil, že pro něho nic nedělá, ačkoli pro něho udělala všechno.

„Odešla jsem od něho. Nechtěla jsem být s někým tak šíleným. Nejvtipnější na celé situaci je, že když jsem později přátelům popisovala, co pro nás naplánoval, oni souhlasili s tím, že by do toho nikdy nešli a že jsem udělala dobře.

Podle nich byl Dominik vždycky podivín a oni vlastně nechápali, proč s ním jsem. Neřekli mi to, aby mě neranili, po našem rozchodu jsem ale pochopila, že nikdy nebyli jeho přáteli, ale vždy pouze mými.“

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články