Lada (30): Mám práci, po níž touží každá žena. Nikdo to však nesmí zjistit, nebo budu mít ostudu do konce života

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena touha prace
Zdroj: Shutterstock

Od kamarádky jsem dostala tip na super přivýdělek. Ona sama se tím už nějakou dobu živí a nemůže si vynachválit peníze, které si tím vydělá. Neváhala jsem. Tuhle práci by chtěla každá žena, i když by to nepřiznala nahlas. I já doufám, že na mě nikdy nepraskne, co vlastně dělám.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Nejdříve jsem to brala jen jako přivýdělek k zaměstnání, kam jsem chodila. Pracovala jsem jako recepční v hotelu. Tam jsem se finančně neměla špatně, ale tohle mi ukázalo úplně nový směr. Dala jsem výpověď.

Jako recepční jsem si vydělala pěkné peníze, ale za jakou cenu

Když jsem začala pracovat jako recepční v jednom lepším hotelu, měla jsem zpočátku oči navrch hlavy z toho, kolik si tam vydělám. Předtím jsem pracovala jako pokladní a finančně se to opravdu nedalo srovnávat.

Nejdříve jsem byla spokojená. Jenže brzy se ukázalo, že moje kolegyně, které byly tzv. profesně starší, si ze mě začaly dělat dobrý den. Schválně mi nechávaly ty nejhorší směny a musela jsem dělat práci i za ně.

Peníze jsem sice měla pěkné, ale za jakou cenu? Proto jsem zkusila, co mi poradila kamarádka. Ona sama se tím prý už dva roky živí a do práce vůbec chodit nemusí. To mě zaujalo, i když jsem tomu zpočátku nedávala velké šance. Ale zkusit jsem to chtěla.

Brala jsem to jako přivýdělek bokem

Ochotná kamarádka Linda mi všechno vysvětlila. Ukázala, kde se mám zaregistrovat, co je potřeba. Byla jsem zpočátku docela nervózní, nikdy předtím jsem to nedělala.

První dva večery byla Linda se mnou, když jsem to zkoušela poprvé. Pak už jsem si troufla být sama a začalo mě to bavit. Brala jsem to jako přivýdělek k platu z hotelu, ale nakonec jsem si začala vydělávat tolik, že jsem mohla dát v hotelu výpověď.

Tuhle práci by chtěla každá žena, ale nahlas by to neřekla

Jsem si jistá, že po téhle práci by skočila každá ženská, jen by to neřekla nahlas a rozhodně by se tím nechlubila. Ani já nechci, aby někdo z mého okolí věděl, jak si vydělávám peníze.

A o co jde? Díky kamarádce jsem se spojila s jednou zahraniční agenturou, která zprostředkovává zábavu pro dospělé. V podstatě to spočívá v tom, že si třeba chatuji s muži online.

Kamarádka Linda prý dokonce uklízí ve spodním prádle a chlapy to bere. Na to jsem si ještě netroufla, ale když vidím, kolik jí z toho kápne peněz, možná to taky zkusím.

Jde o zahraniční klientelu, komunikuji většinou anglicky. Nedělám nic, co bych sama nechtěla, nikde se nevystavuji a neukazuji nic, žádná přímá nahota. Peníze jsou z toho super, ale doufám, že to na mě nepraskne. Měla bych do smrti z ostudy kabát.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články