Kryštof (48): Děsí mě moje vlastní žena. Když vám řeknu, jakou záhadnou schopnost má, nebudete mi věřit

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz desi zena
Zdroj: Shutterstock

Je normální mít strach ze své vlastní ženy? Podle Kryštofa rozhodně ne, přesto mu jeho žena strach nahání. Má totiž hodně zvláštní schopnost, kterou Kryštof nedokáže pochopit. A co je na tom nejhorší – nemůže se ani nikomu svěřit. Málokdo by mu totiž něco takového věřil!

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Pochopení se Kryštof snaží najít alespoň u nás. Poslal nám proto e-mail, ve kterém se rozepsal o schopnostech své manželky Beáty. Přečtěte si, co jeho žena dokáže, a udělejte si obrázek sami.

Myslel jsem si, že to byla jen náhoda

Vůbec poprvé se s podivnou schopností své manželky Kryštof setkal asi před třemi lety. Tehdy ho probudila uprostřed noci.

„Cloumala se mnou, abych se probudil,“ vzpomíná Kryštof. „Byla bledá jako stěna a tvrdila mi, že s její maminkou něco není v pořádku,“ pokračuje. Vzápětí dodává, že mu to připadalo na hlavu, navíc se na ženu zlobil, že ho budí.

Následující den ale přišlo něco, co Kryštof nečekal. Manželce volala sestra a s pláčem jí oznamovala, že maminka v noci zemřela ve spánku. To byl pro oba šok, přesto si Kryštof myslel, že to byla jen náhoda. Manželčina maminka už byla dáma v letech, která měla na klidný odchod nárok.

Stalo se to znovu

Kryštof to vypustil z hlavy. Jenže pak se to stalo znovu. Tentokrát se Beáta vrátila z práce, opět byla bledá a tvrdila manželovi, že má zvláštní pocit. Mluvila o jeho strýci.

„V duchu jsem se tomu vysmál,“ přiznává Kryštof. „Bylo to totiž jen pár dní, co jsem s ním mluvil, a na umření tedy rozhodně nevypadal,“ vysvětluje. „Mávl jsem nad tím rukou.“

Ještě ten večer dostal Kryštof zprávu, že jeho strýce odvezla sanitka. Následujícího dne brzy ráno zemřel. Tehdy už měl Kryštof ze své ženy strach.

Vysmáli se mi

Na Kryštofa byla tahle manželčina schopnost až příliš. Jednoho dne se u piva svěřil kamarádům, které zná už léta, a doufal, že u nich najde pochopení. Nenašel.

„Měli mě za blázna,“ vzpomíná Kryštof. „Celý večer si pak ze mě dělali legraci, litoval jsem, že jsem jim vůbec něco říkal,“ dodává.

Bojím se, kdy se to stane zase

Když se to stalo potřetí a jeho žena opět přišla s divným pocitem a bledou barvou ve tváři, dostali manželé zprávu o nečekané smrti jejich společného kamaráda. Byl to zdravý chlap v nejlepších letech.

„Bojím se, kdy se to stane zase,“ svěřuje se Kryštof. „Můžete mi to věřit, nebo ne, sám si totiž kolikrát říkám, co se to s mojí ženou děje. Každopádně už třikrát předpověděla smrt člověka. Je to normální?“ zoufá si.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články