Kryštof (35): U přítelkyně doma jsem objevil něco, co mi vyrazilo dech. Ani vy byste nechtěli slyšet její výmluvu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz na venkove
Zdroj: Shutterstock

Od nového vztahu si Kryštof nechtěl nic slibovat. Po poslední zkušenosti s nyní již bývalou partnerkou Terezou, ze které se po dvou letech vyklubala šílená stíhačka, si dával na ženy o to větší pozor. Nechtěl se zase napálit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Leona byla milá, sympatická a sebevědomá prodavačka, se kterou se seznámil teprve před pár týdny. Všechno nasvědčovalo tomu, že s ní by to mohlo dopadnout dobře. Stačila ale jedna návštěva u Leony v bytě a všechno bylo jinak.

Byl jsem opatrný

Poslední vztah byl katastrofa – alespoň tak to Kryštof popisuje na začátku e-mailu, který nám poslal. Z přítelkyně Terezy se stala žárlivá stíhačka, která mu nedala pokoj ani po rozchodu.

„Tereza žárlila vždycky, ale to, co předváděla poslední měsíce našeho vztahu, to byl panečku extrém,“ popisuje Kryštof. „Po rozchodu, který mimochodem vyšel z mé strany, mě ještě čtyři měsíce pronásledovala, psala mi a volala několikrát denně. No prostě magor,“ konstatuje.

Proto si dával při dalším hledání partnerky pozor. Kryštof se netají tím, že byl opatrný. Když se seznámil s prodavačkou Leonou, do vztahu se zrovna nehrnul.

Sympatická, sebevědomá – přesně podle mého gusta!

Leona se Kryštofovi zalíbila. Měla všechno, co od ženy očekával – nejenže byla krásná, ale nechybělo jí sebevědomí a věděla, co od života chce.

„Čím více času jsme spolu trávili, tím více jsem se našemu vztahu otevíral,“ svěřuje se. „Postupně jsme o tom druhém zjišťovali zajímavé informace a poznávali se. Bylo to moc fajn,“ pokračuje.

Když ho Leona poprvé pozvala k sobě domů, sliboval si od této návštěvy ledasco. Nezatajil nám ani to, že si představoval, jak spolu stráví první noc. Po dvou měsících randění už bylo načase.

Zatajila mi o sobě jednu důležitou věc

„Přišli jsme k ní do bytu, nechala mě se tam procházet a na chvilku si odskočila,“ popisuje Kryštof. „Návštěva její kuchyně mi doslova vyrazila dech. Tohle jsem nečekal!“ píše.

Leona mu o sobě řekla mnoho informací, ale jednu z nejdůležitějších si nechala pro sebe. Kryštofa se to vzhledem k jeho povolání i životnímu přesvědčení dotklo.

Nebylo z toho nic

„Jak mi o sobě mohla neříct, že nejí maso?“ zlobí se Kryštof. „Jsem z řeznické rodiny, to povolání je u nás už taková tradice, stejně jako láska k masu. Bez toho nedokážu žít. A ona mi zatají, že je veganka? To jsem nerozdýchal,“ píše.

Leona se sice snažila Kryštofovi svoje životní rozhodnutí nejíst nejen maso, ale v podstatě nic živočišného původu, vysvětlit, ale pro něho to byla překážka, kterou se rozhodl nepřekročit.

„Možná bychom našli nějaký kompromis,“ uvažuje. „Ale aby se na mě dívala jako na vraha pokaždé, když bych si dal k večeři kus masa? To není nic pro mě,“ uzavírá.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články