Katka (28): Kamarádky mi závidí luxusní hadříky a drahé šperky. Kdyby znaly pravdu, nic z toho by mi nezáviděly

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena zlata klec
Zdroj: Shutterstock

Katka podle kamarádek žije naprosto luxusní život. Nosí značkové oblečení. Pyšní se drahými kabelkami. Každou chvíli má nové náušnice nebo prstýnek, který se blýská na dálku. Katka jim nic z toho nevymlouvá. Nemůže jim říct pravdu, jaký její život ve skutečnosti je.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Kdyby jen mohla! Kdyby se jen mohla svěřit. Je si jistá, že kdyby její kamarádky znaly pravdu, nezáviděly by jí ani jeden značkový kousek.

Seznámila nás kamarádka

Katka a její přítel Milan se seznámili prostřednictvím Katčiny kamarádky Jitky. O seznámení se Katka trochu blíže rozepsala ve svém e-mailu.

„Jitka se netajila tím, že úmyslně balí boháče, protože si pak díky nim a jejich penězům žije jako v bavlnce,“ vysvětluje Katka. „Přemlouvala mě, že ví o jednom zámožném muži, který zrovna nikoho nemá, tak ať to zkusím,“ dodává.

Katka nakonec svolila a nechala Jitku, aby ji s Milanem seznámila. Dvojice si hned padla do oka. Milan měl šarm, kterému Katka nedokázala odolat. Netušila přitom, do jaké pasti se řítí.

Užívala jsem si život zahrnutý luxusem

„Milan mě od samého začátku zahrnoval dárečky, kupoval mi oblečení, pořizoval mi šperky a nové kabelky,“ pokračuje Katka. „Nebudu lhát, že jsem si to neužívala,“ netají se.

Po boku Milana najednou měla všechno doslova na lusknutí prstu. Díky Milanovi v podstatě nemusela chodit do práce. Vydržoval si ji.

„Když jsem se v práci objevila v novém luxusním kabátu a v ruce jsem držela nejnovější značkovou kabelku, kolegyně mi záviděly. I kamarádky neustále opakovaly, jaké jsem měla s Milanem štěstí,“ píše Katka.

Doufala jsem, že to bylo naposledy

Netrvalo to dlouho a Milan si začal vybírat daň za to, jak se ke Katce velkoryse chová. Když totiž jednoho dne přišla ze schůzky s kamarádkami pozdě, vybil si na ní vztek.

„Tehdy jsem byla v šoku, celou noc jsem proplakala,“ svěřuje se Katka. „Doufala jsem ale, že to bylo naposledy, že už to Milan neudělá.“

Jenže udělal. Kdykoli měl špatnou náladu, stala se Katka jeho hromosvodem. Vybil si na ní vztek, používal násilí, následující den se omlouval dalšími luxusními dárky. Kdykoli se Katka objevila s něčím novým, bylo za tím tohle ošklivé tajemství.

Kdyby jen znaly pravdu

„Kamarádky mi závidí, prý by se chtěly mít jako já,“ píše Katka. „Kdyby ale věděly, co mě to stojí, žádná z nich by mi to nezáviděla. Žádná z nich by nechtěla žít život ve strachu, kdy si na vás partner vybije vztek několika fackami nebo drcením zápěstí,“ vysvětluje.

Katka přiznala, že se života v luxusu nedokáže vzdát. A to ani za tu obrovskou cenu, kterou ji život po boku Milana stojí. Uvědomuje si, že je to špatně, ale Milanovo chování omlouvá.

„Když zrovna nemá vztek, je to milionový chlap,“ píše. „Má mě rád, já jsem o tom přesvědčená. Jen nedokáže udržet nervy na uzdě. Ale nestává se to až tak často, za poslední měsíc asi jen čtyřikrát. To přece není tak hrozné,“ uzavírá.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články