Karolína (46): Manželův šuplík odhalil nechutné tajemství. Z toho objevu by se žaludek zvedl i vám

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
nastvana zena
Zdroj: Shutterstock

Myslela jsem si, že svého muže znám jako své boty. Bože, jak naivní jsem byla. Nahlédnutí do šuplíku u jeho pracovního stolu mi obrátilo život vzhůru nohama. A také žaludek, protože to, co jsem v tom šuplíku našla, bylo opravdu hodně nechutné.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Nikdy jsem neměla potřebu hrabat se manželovi v jeho věcech. Měla jsem za to, že před sebou nic netajíme, a ani mě nenapadlo, že by mohl mít tajemství. Před nedávnem jsem jedno jeho tajemství odhalila. A změnilo mi život.

Chlap se srdcem na správném místě

Můj manžel je chlap se srdcem na správném místě. To by vám potvrdil každý, kdo ho alespoň trochu zná. Pro rodinu by se rozdal.

Ještě nedávno jsem si myslela, že jsem měla opravdu štěstí. Zvláště poté, co se mi hned několik kamarádek rozvedlo, nebo řešily nevěru.

Můj manžel takový nebyl. Neměl potřebu chodit s kamarády do hospody. Většinu času trávil s námi a s dětmi, než vyrostly a chtěly čas trávit samy. Prostě zlatíčko.

Kde by vzal čas na milenku?

Není to tak dávno, co moje kamarádka Zdena, která je mimochodem už dvakrát rozvedená, nad kávou vtipkovala, jestli ten můj Aleš nemá milenku.

Obě dvě jsme se tomu zasmály. Odpověděla jsem jí otázkou, kde by na ni asi tak vzal čas? Je buď v práci, doma, v dílně, nebo něco kutí okolo zahrady.

Opravdu jsem si byla jistá, že nevěra ze strany mého muže nehrozí. V ložnici nám to i po letech docela klapalo, navíc z práce chodil domů. Neměl příležitost navázat románek.

Pohled do šuplíku mi obrátil žaludek

Posledně jsem hledala papíry k hypotéce, kterou jsme teprve nedávno splatili. Nevěděla jsem, kam manžel tyhle věci dává, a všechny šuplíky a skříně jsem doma obrátila vzhůru nohama.

Napadlo mě podívat se do pracovního stolu mého muže. Vím, že tam má nepořádek, obaly od sušenek, nějaké časopisy. Nikdy jsem mu tam moc nelezla, neměla jsem důvod.

Situace mě ale dohnala k tomu, abych prohledala i tyhle zapovězené šuplíky. A pohled do jednoho z nich mi zvedl žaludek.

Byl to pro mě šok

Obsah šuplete mi změnil život. Našla jsem tam fotografie manžela s nějakou ženou. Podotýkám, že už od pohledu bylo jasné, že ta žena je podstatně starší. Odhadem jsem jí tipovala něco kolem šedesáti let a klidně i více.

Ty fotky nebyly jen přátelské. Byly mezi nimi i fotky dané ženy v prádle, zezadu připsaný vzkaz, že děkuje za krásnou noc. Došlo mi, že s tou paní má můj manžel poměr. A hrozně mě to šokovalo.

Cítím se dvojnásobně ponížená

Manžel to nepopíral. Když jsem před něho znechuceně pohodila fotky, nejdříve nasucho polkl a poté všechno přiznal. Včetně detailů, ze kterých mi bylo zle.

Cítím se nyní hned dvojnásobně ponížená. Nejen proto, že si našel milenku, za kterou před nedávnem odešel, ale také proto, že měl potřebu podvést mě se starší ženou. Nechápu to.

Autor: Nikol Kolomazníková

Související články