Karel: S bývalými si občas v jisté sféře vypomůžeme. Vše fungovalo, dokud jedna z nich nepřišla s nezvyklým požadavkem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz
muz

Poněkud netradiční vztahy s bývalými partnerkami udržuje Karel, a to i navzdory tomu, že je už šest let ženatý. Přesto se nedokáže vzdát přátelství se svými expřítelkyněmi, se kterými si tu a tam v jisté sféře života vzájemně vypomohou.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Karlova manželka nemá o kamarádství svého muže a jeho bývalých partnerek ani tušení. Pokud by se provalila pravda, stálo by to Karla manželství a jistě i dítě, které nyní s manželkou očekává.

Výčitky svědomí nemám. Rád pomáhám druhým

Za svůj život jsem měl několik partnerek, vlastně bych je ani nedokázal spočítat. Ženám jsem se ani v nejmenším nevyhýbal, natož aby se ony snad vyhýbaly mně.

Některé expřítelkyně už si ani nepamatuji, jsou však takové, se kterými i po rozchodu nadále udržuji jistou formu přátelství.

Před šesti lety jsem se nechal nalákat do chomoutu, ačkoli netvrdím, že po boku své ženy nejsem šťastný. Ani manželství mě však nedonutilo vztahy s bývalými partnerkami ukončit.

Moje žena nic netuší

Moje žena nemá sebemenší tušení, že se pravidelně vídám se třemi svými expartnerkami. Kdyby to věděla, jistě by po mně hodila prsten a donutila mě podepsat rozvodové papíry.

Pokud jde o bývalé partnerky, žádné z nich neslibuji, že si je vezmu. Svoji ženu miluji a nehodlám o ni přijít. Jsou ale určité životní sféry, ve kterých si tu a tam vzájemně pomůžeme.

Vyhovuje mi to. Doma je to totiž úplně o něčem jiném. Každá z mých partnerek, ačkoli jsou už bývalé, je v tomto ohledu úplně jiná. A já si užívám, že můžu mít od každého kousek.

Nezvyklý požadavek mě donutil změnit názor

Nedávno se stalo něco, co mě donutilo zamyslet se nad tím, jestli nebude lepší, když se na udržování vztahu s bývalými přítelkyněmi vykašlu.

Jedna z nich po mně totiž chtěla, abych jí udělal dítě. Myslel jsem si, že špatně slyším, když mi to říkala. Ona to však myslela vážně.

Nežádala po mně, abych s ní byl. Prostě jen toužila po dítěti, nic víc po mně nechtěla. Jen jsem se měl stát dárcem.

Najednou jsem doslat strach, že o všechno přijdu

Ačkoli jsem doposud bývalým kdykoli rád vyhověl, protože užitek jsme z toho vždycky měli všichni, po tomto nezvyklém požadavku jsem dostal strach.

Moje žena je těhotná, je v pátém měsíci. Došlo mi, že kdyby se bývalá přítelkyně rozhodla, že mi zničí život, stačilo by k tomu málo a já bych o všechno přišel.

Od té doby, co mě jedna z bývalek zaskočila svojí prosbou, už jsem se ani s jednou z nich neviděl. Utnul jsem naše přátelství ze dne na den a věřím, že to bylo nejlepší rozhodnutí.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články