Karel (40): Přítelkyně udělala u rodinného oběda něco nepochopitelného. Její čin byl rozčílil i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz vousaty
Zdroj: Shutterstock

Karel si našel novou známost a s přítelkyní Magdou se chtěl pochlubit rodičům. Byli spolu teprve pár týdnů, ale Karel se nemohl dočkat, až pohlednou Magdu představí rodině. Karlova maminka oba dva pozvala na oběd a při té příležitosti pozvala i pár dalších členů rodiny.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

U rodinného oběda se nakonec sešlo širší příbuzenstvo. Všichni byli zvědaví, která žena si po letech samoty, jimiž si Karel prošel, ukradla jeho srdce.

Lítal jsem v tom až po uši

Magdu jsem poznal v kantýně naší fabriky. Nastoupila tam nově, upozornili mě na ni kolegové. Prý máme v kantýně konečně pořádný kus ženský.

Nikdy jsem do zaměstnanecké kantýny nechodil, ale od chvíle, co jsem Magdu spatřil poprvé, jsem tam byl prakticky pořád.

Snažil jsem se dát krásné ženě najevo, že se mi líbí, ale jsem v tomhle trochu neohrabaný. Lítal jsem v tom až po uši a přál si, aby i Magda projevila zájem.

Asi po dvou měsících jsem se nechal vyhecovat kamarádem a kolegou z práce a Magdu pozval na rande. K mé neskonalé úlevě souhlasila.

Chtěl jsem ji představit rodině

Magda byla úžasná. Krásná, chytrá a milá. Zamiloval jsem se, což se mi poslední roky nestalo. Byl jsem sám, o pořádnou ženskou jsem nemohl zavadit.

Nyní jsem se nemohl dočkat, až se s přítelkyní pochlubím rodině. Moje matka nás pozvala na oběd. Při té příležitosti pozvala širší rodinu.

Nakonec jsme se u jednoho stolu sešli v hojném počtu. Byla tu má sestra s manželem, bratr se svojí přítelkyní, oba rodiče, a dokonce i tátův bratr.

Nemohl jsem se dočkat, co na Magdu řeknou. Měla takovou povahu, že si dokázala získat úplně každého.

Udělala hroznou scénu

Všechno probíhalo v pohodě. Magda se seznámila úplně se všemi, každému věnovala svůj okouzlující úsměv. Tetelil jsem se blahem.

Pak jsme usedli k obědu. Po pórkové polévce máma na stůl naservírovala svoji vyhlášenou pečenou kachnu. Tu vždycky měla naprosto bezkonkurenční!

Nejdříve jsem si Magdina výrazu nevšiml. Byl jsem zabraný do rozhovoru s manželem své sestry. Pak se ale začaly dít věci.

Magda zničehonic bouchla rukou do stolu, prudce vstala a začala dělat scény. Vykřikovala, že jsme vrazi zvířat a že ten humus na stole rozhodně nepozře.

Ztrapnila mě před celou rodinou

Nevěděl jsem, že Magda nejí maso a jak se celkově staví k zabíjení zvířat pro potravu. Pro mě je to naprostá samozřejmost, normální věc!

Magda ale udělala scénu, kvůli které jsem se musel strašně stydět. Jen co dořekla vše, co měla na srdci, naštvaně odkráčela, nasedla do auta a zmizela.

Ztrapnila mě před celou rodinou. Je pravda, že jsme spolu byli teprve krátce, ale tohle mi mohla říct! Požádal bych matku o něco jiného k obědu.

Myslel jsem si, že si moje rodina Magdu zamiluje, ale stal se pravý opak. Nakonec je to jedno, Magda si usmyslela, že jsem nechal maso připravit k obědu naschvál, abych ji dostal do nepříjemné situace, a dva týdny po incidentu mi dala kopačky. A možná je dobře, že to udělala.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články