Kamil (29): Už jsem pochopil, že s ženami si nemohu pohrávat jako kočka s myší. Naštěstí jsem s tím včas přestal

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 643
muz 643

Podle svých slov býval Kamil dříve proutník. Střídal ženy podle toho, jak se mu zrovna zachtělo. Mockrát se mu to sice nevyplatilo, on si ale nemohl pomoct, nenašel totiž nikdy takovou, se kterou by chtěl zůstat. Všechno se ale změnilo, když potkal Sáru.

„Všechny holky jsem dřív bral jako hru. S žádnou jsem nevydržel dýl než pár měsíců. Téměř vždycky jsem měl nějakou milenku,“ svěřuje se Kamil. „Dokonce několikrát jsem byl svým přítelkyním nevěrný s mužem. Prostě se mi to zdálo jako zajímavá možnost. Chtěl jsem toho co nejvíc vyzkoušet.“

I když Kamil přiznává, že na jeho vedlejší aférky někdy ženy přišly a dělaly mu potom ze života peklo, vzhledem k tomu, že s nimi nehodlal zůstat, mu nevadil ani nějaký ten bouřlivější rozchod. To všechno se ale změnilo, když poznal Sáru.

Konečně jsem poznal, co je to opravdová láska

„Se Sárou to bylo od začátku jiné. Měl jsem ji rád, líbila se mi. I když jsem s ní byl původně kvůli sexu, nakonec jsem se do ní začal zamilovávat. Ona navíc na rozdíl od ostatních holek vypadala zranitelná a já jí opravdu nechtěl ublížit. Po půl roce vztahu mi došlo, že jsem s nikým předtím tak dlouho nebyl,“ říká Kamil.

I kamarádi mu potvrdili, že se změnil. Začal totiž o své přítelkyni mluvit, chválit ji a brát jejich vztah vážně. „Řekl jsem si, že je možná na čase skončit s tím, že jsou pro mě všechny holky jenom hra. Jenomže moje staré já pořád tak nějak toužilo Sáru podvést a vrátit se ke zkoušení nových dívek,“ svěřuje se čtenář.

Na seznamce mě oslovila dívka. Chtěla se sejít a já souhlasil. Až na poslední chvíli jsem vycouval

Kamil sice přestal na seznamkách vyhledávat náhodné kontakty, neodolal ale tomu, aby každý večer, když Sára usnula, tajně zkontroloval alespoň to, jestli o něho má někdo zájem. A jednoho dne mu napsala dívka, která ho podle jeho slov okouzlila svým vzhledem. „Tou dobou už jsem se Sárou několik měsíců bydlel.

Nebyl jsem si ještě stále jistý, zda s ní chci zůstat, nicméně oběma se nám společné bydlení hodilo finančně a neviděl jsem důvod, proč na její nabídku říci ne. U ostatních mi bylo jedno, jestli na mou nevěru přijdou, ale se Sárou vedle sebe v posteli jsem se bál, že by se mohla k mým zprávám dostat. Přesto jsem se schůzkou s neznámou dívkou souhlasil.“

Až druhý den ráno Kamilovi došlo, že celou noc nespal, protože přemýšlel nad tím, jak by asi Sára zareagovala, kdyby na jeho nevěru přišla. „Uvědomil jsem si, že ji mám rád a není jenom další holka, se kterou si chci pohrát a odkopnout ji. Smazal jsem si profil na seznamce a na smluvenou schůzku nepřišel.“

Od toho dne uplynulo již několik měsíců. Kamil stále žije se Sárou. Ona s ním otěhotněla, čekají syna a Kamil je opravdu rád, že příležitostným sexem tehdy jejich vztah nepokazil. „Nejspíš jsem se dokázal bavit jenom proto, že jsem nikdy předtím nepotkal tu pravou. Sáru miluji a nikdy bych jí neublížil,“ dodává Kamil na závěr příběhu.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články