Kamil (28): Pozval jsem přítelkyni na rande z falešného účtu na sociální síti. Zkoušel jsem, jestli je věrná

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 5 1
muz 5 1

Čtenář Kamil se naší redakci svěřil s šokujícím zjištěním o své přítelkyni. Nikdy příliš nežárlil, ale jednoho dne pojal podezření, že ho jeho přítelkyně Hana podvádí. Založil si tedy falešný účet na sociální síti, vydával se za mladého atraktivního muže a pozval Hanu na rande. To, co mu odpověděla, ho srazilo na kolena.

Kamil pojal podezření, když si Hana začala nosit mobil všude s sebou

„Nikdy jsme ve vztahu neměli žádná tajemství. Bylo mi divné, když si Hana začala otáčet mobil displejem dolů a brala si ho i do koupelny,“ přiznává Kamil. Situace se neměnila a on se do telefonu své přítelkyně nemohl podívat, jelikož ho nikdy nenechala stranou. „Chtěl jsem si ověřit, jestli Haně mohu důvěřovat, a dostal jsem nápad,“ popisuje.

Věděl, jaké typy mužů se jeho přítelkyni líbí, proto vytvořil profil na sociální síti

„Vydával jsem se za mladého podnikatele. Nahrál jsem pár cizích fotek a přidal k profilu několik přátel,“ líčí. „Napsal jsem Haně, zdali by nechtěla zajít na kávu, a trpělivě jsem čekal na odpověď,“ dodává. Kamil se ke kontrole profilu dostal až později a překvapilo ho, že mu Hana odpověděla tak brzy. Pořád měl úsměv na tváři, protože doufal, že ho odmítne se slovy, že má přítele.

Hana ho podrazila a on přemýšlel, jak se jí přizná

Kamilova přítelkyně pozvání od cizího muže přijala bez okolků. Chvíli si společně dopisovali, aby Kamil zjistil, zdali má skutečně důvod žárlit. S každou další zprávou si byl jistější. Hana měla v plánu ho podvést a on už to nemohl dál snést. „Nakonec jsme si domluvili schůzku v kavárně,“ tvrdí.

Nastal den schůzky a Kamil konečně poznal, vedle koho vlastně žije

„Vydal jsem se do smluvené kavárny o něco dříve a našel jsem si nenápadné místo, odkud bych mohl sledovat, zda přítelkyně skutečně dorazí,“ vysvětluje. Hana měla menší zpoždění, ale opravdu se objevila ve dveřích a pohledem vyhledávala cizího muže. Její oči se zastavily, když si uvědomila, že se dívá na Kamila. „Řekl bych, že jí v tu chvíli bylo trapně. Jakmile se naše oči setkaly, hned jí došlo, o co jde,“ říká.

Doma je čekala dlouhá debata

Hana vystřelila ze dveří a s Kamilem se setkala až po příchodu domů. Mlčky vedle sebe seděli a přemýšleli, jak spolu mluvit. Kamil se nakonec přiznal a celou situaci si vysvětlili. Nebylo pochyb, že mu Hana chtěla být nevěrná, a proto se domluvili, že od sebe odejdou. Ani jeden z nich nechtěl udržovat vztah, který nefunguje.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autorka: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články