Kamil (28): Navštívil jsem vědmu. Její krutou předpověď byste chtěli zvrátit zuby nehty

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz vedma
Zdroj: Shutterstock

Náš čtenář nikdy příliš nevěřil horoskopům a pověrám. Představa, že by mu někdo věštil z ruky, v něm vyvolávala skeptické představy o tom, jak se někdo snaží vydělat velké peníze na lidech, kteří jsou snadno manipulovatelní. Sám se ale dostal do situace, kdy se rozhodl služby jedné kartářky využít.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Podobným věcem jsem nikdy neholdoval

„Mám vystudovanou vysokou školu, a navíc technického typu, takže tyhle věci šly vždycky mimo mě. Na svět jsem se díval čistě praktickýma očima a věci mezi nebem a zemí mi připadaly jako pohádky pro lidi, co se nedokážou udržet v reálném světě,“ říká.

Kamilovi se navíc duchovní záležitosti příčily, protože jako malého chlapce ho jeho babička nutila chodit každou neděli do kostela. „Mám z toho dodnes trauma. Chtěl jsem raději chodit hrávat s klukama fotbal,“ dodává.

Potřeboval jsem najít nějaké východisko

Jeho pohled na věci, které se týkají duchovního světa, se však měly změnit v pozdějším věku, kdy musel řešit palčivý problém.

„Byl jsem už vážně na dně ze všech těch hádek doma. Rozvod byl na spadnutí a já hledal nějakou možnost, která by mi ukázala další směr, kterým se bude můj život ubírat,“ svěřil se. Kamil měl pocit, že svůj život už nedrží pevně ve svých rukou, a potřeboval vědět, co bude dál.

Od rána jsem měl zvláštní pocit

Jeho sestra mu poradila, že by měl zajít za vědmou. Ta by mu mohla pomoci zbavit se negativní energie a zároveň předpovědět budoucnost. „Moje sestra je opak mě. Ta tady těm záležitostem věří. Doporučila mi svoji známou kartářku a já se k ní nakonec objednal,“ dodal.

V den, kdy měl vědmu navštívit, měl už od rána podivný pocit. „Bylo mi zle od žaludku a hodně jsem se potil. Když jsem stál přede dveřmi starého domu, netušil jsem, co mě čeká za jeho zdmi.“

Její předpověď mě vylekala

Kamil si později uvědomil, že za kartářkou šel hlavně z toho důvodu, aby mu přinesla novou naději do života. K jeho údivu mu ale neřekla vůbec hezké věci.

„V prvé řadě chci říct, že moje skepse vůči vědmám se rozplynula v okamžiku, kdy mi skoro přesně převyprávěla můj předchozí život. Šokovalo mě, jaké věci o mně věděla,“ říká užasle.

Horší to bylo s předpovědí jeho další budoucnosti. „Rozložila přede mě karty a já si několik náhodně vybral. Po chvíli se na mě podívala vyděšeným pohledem a začala mi říkat, že tohle tady dlouho nebylo.“

Podle předpovědi ho čeká dlouhá tahanice o majetek. Dle jejích slov má také přijít o práci a pak ho čeká dlouhá cesta, kvůli které delší dobu vůbec neuvidí své děti.

„Nevím, co si o tom mám myslet, ale uběhl asi měsíc a můj šéf začal říkat, že nás v práci čekají nějaké změny. Pokusím se udělat všechno pro to, aby ta předpověď nevyšla,“ uzavírá.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články