Jiří (52): Posmívám se ostatním, abych si zvedl sebevědomí. Jsem pod pantoflem a manželka ovládá každý můj krok

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 48
Zdroj: Shutterstock

Není hezké dělat si z druhých lidí legraci. Pro Jiřího je to však způsob, jak odlákat pozornost od sebe sama. Právě tím, že se posmívá ostatním, maskuje své tajemství, za které se velmi stydí. Přísahal sám sobě, že pravda nikdy nevyjde na povrch.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Jiří si často dělá legraci ze svých kamarádů. Když se schází v hospodě, má na ně ponižující narážky. Svým chováním však jen maskuje skutečnost, za kterou se stydí.

Před kamarády dělám ramena

Vždycky jsem měl ješitné mužské ego. Dával jsem si záležet, abych si před kamarády vybudoval určitou pověst.

Už v mládí jsem kolem sebe vytvořil takovou skořápku, kterou jsem si udržel až doteď. Před kamarády jsem vždycky dělal ramena a působil jako machýrek.

Dříve to byla jen póza. Po svatbě jsem však byl rád, že jsem si vytvořil takovou pověst, protože se toho kvůli mé ženě hodně změnilo.

Dělám si legraci z chlapů, které mají jejich manželky pod pantoflem

S partou kamarádů se pravidelně scházíme v hospodě na pivku. Posedíme, poklábosíme a probereme ty naše ženské.

Velmi často vtipkuji na účet těch, kteří se třeba ještě před devátou večer seberou, že musí jít domů, protože jim to manželka nakázala.

Dělám si legraci z kamarádů, které mají jejich ženské pod pantoflem a kolikrát kvůli nim na to pivo ani nemůžou. Tvářím se tak, že být podpantoflák je pro chlapa šílená ostuda.

Za všemi vtípky se skrývá tajemství, které nikdo nesmí znát

Kamarádi už si zvykli na moje názory týkající se toho, když si ženská chlapa omotá okolo prstu. Jsem mezi nimi proslulý tím, že u nás doma jsem to já, kdo nosí kalhoty.

Pravda je přitom úplně jiná. Všemi těmi vtípky a legráckami, které často dělám, totiž maskuji jedno tajemství, které nechci, aby někdo někdy odhalil.

Dělám si srandu z chlapů, kteří jsou pod pantoflem, a přitom já nejsem nic jiného. I moje manželka ovládá každý můj krok. Jen o tom nikdo neví.

Kdyby kamarádi zjistili pravdu, zničilo by mě to

Neumím si ani představit, jak by mi bylo, kdyby pravda vyšla na povrch. Kamarádi se nikdy nesmí dozvědět, že doma musím vysávat nebo mýt nádobí.

Znají mě totiž jako chlapa nad věcí, který by si od ženské nikdy nenechal rozkazovat, přitom vůbec netuší, že svoji ženu poslouchám na slovo. Ne proto, že bych chtěl, ale jednoduše proto, že si mě tak za ty roky vycvičila.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články