Jiří (42): Poprvé v životě jsem manželce řekl ne. To, jak krutě reagovala, mě dostalo na kolena

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz zamyslen
Zdroj: Shutterstock

Jiří svoji ženu miluje a byl by pro ni schopný udělat cokoli. Byla to jeho první velká láska, kterou si před dvaceti lety vzal, a svého rozhodnutí nikdy nelitoval. Klára si svého muže, jak se říká, omotala okolo prstu, takže jí nebyl schopný v čemkoli odporovat.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Jiří se netají tím, že cokoli po něm za společné roky jeho žena chtěla, to se jí vynasnažil splnit. Přiznal se, že jí neumí říci ne, a podle toho to taky často vypadá. Jenže posledně se manželčině rozhodnutí vzepřel, aniž by očekával, jaká bude její reakce. A ta ho velmi zaskočila.

Udělal bych pro ni cokoli

Klára to se svým mužem opravdu umí, a především ví, jak na něho, aby dosáhla svého. A Jiří je takový ten typický manžel, který udělá vše, co mu žena řekne.

„Klidně bych se nazval podpantoflákem,“ píše Jiří otevřeně a vzápětí dodává, že si je plně vědom toho, jak s ním jeho manželka zametá.

Dokonce nám napsal, že byl často terčem posměchu u kamarádů, kteří si ho dobírali, že skáče, jak jeho žena píská. „Já bych pro ni ale vážně udělal cokoli, velmi ji miluji,“ píše.

Snad poprvé v životě jsem jí řekl ne

Ačkoli za společné roky manželství Jiří leckdy s něčím nesouhlasil, nikdy se své ženě nepostavil. Proto si zvykla, že může chtít cokoli a její manžel nebude proti.

„Před nějakou dobou přišla s nápadem, že si uděláme třetí dítě,“ pokračuje Jiří. „Dvě krásné holčičky už máme a já se přiznám, že na třetí dítě se ve svém věku necítím,“ netají se.

Proto tehdy vůbec poprvé řekl svojí ženě ne. Ta takovou reakci samozřejmě nečekala a oplatila to svému manželovi odpovědí, kterou ho velmi zaskočila.

Její krutá reakce mě dostala na kolena

„Toho odpoledne jsme se s Klárou pohádali,“ píše Jiří. „Nelíbilo se jí, že jsem ji odmítl, protože na to jednoduše nebyla zvyklá. Oplatila mi něčím, co mě dostalo na kolena,“ napíná nás Jiří ve svém e-mailu.

Jeho žena mu na odmítnutí odpověděla tím, že když nechce on, někdo další chtít určitě bude. V podstatě mu vyhrožovala, že když si s ní dítě neudělá on, udělá si ho s ní někdo jiný.

„Takovou odpověď jsem nečekal, upřímně mě to zaskočilo,“ napsal Jiří. „Nevěřil jsem, že by toho byla schopna. Celé roky jsem dělal všechno, co po mně chtěla, a ona mi bude vyhrožovat?“ zoufá si.

Vzápětí ale píše, že ho manželčina krutá reakce dohnala k tomu, že konečně po dlouhých letech tzv. bouchl do stolu a své ženě ukázal, že je to on, kdo v téhle rodině nosí kalhoty.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články