Jiří (36): S matkou máme sdílený účet na televizi. Netušil jsem, že zrovna toto jí dělá radost

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz bryle
Zdroj: Shutterstock

Bydlím ještě se svou mámou. Přišlo mi jako dobrý nápad pořídit nám chytrou televizi s předplacenými televizními programy. Matka dárek přijala a byla ráda, že jsem udělal radost nám oběma.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Televize a filmy jsou náš velký koníček

Můj otec se od nás odstěhoval, když mi bylo asi dvacet let. Od té doby jsme zůstali sami. Myslím si, že mám smůlu na ženy, protože jsem ještě nepotkal tu pravou. Ale s mámou si vystačíme sami.

Máme rádi společné víkendové večery. Mamka vždycky něco dobrého uvaří a pustíme si nějaký film nebo oblíbený pořad.

Postupem času nás ale už omrzely televizní kanály, kde je to samá reklama. Napadlo mě, že bychom si mohli pořídit chytrou televizi, tam je spousta možností, na co se spolu můžeme dívat.

Udělal jsem jí velké překvapení

Naštěstí díky tomu, že matka ode mě nic nechce, ušetřím spoustu peněz. Blížily se její narozeniny a já se rozhodl koupit dárek pro nás oba.

Díky kamarádovi, který se vyzná v elektronice, jsem vybral tu nejlepší chytrou televizi. A pořádně velkou.

Máma byla štěstím bez sebe. Hned se ptala, kolik to stálo, a říkala, že jsem si neměl dělat škodu. Vysvětlil jsem jí, že jsem tu televizi koupil pro nás oba.

Teď mám chuť celou televizi hodit z okna

Kdybych věděl, co zjistím o několik týdnů později, nikdy bych chytrou televizi nepořizoval. Když jsem byl doma sám, chtěl jsem si pustit svůj oblíbený seriál.

Zapnul jsem televizi a chtěl si ještě přes internet projet svůj profil na sociální síti. Jenže se mi zobrazila historie posledních otevřených stránek.

Málem jsem se za mamku propadl hanbou. Bylo to něco nechutného. Na taková videa se nedívám ani já. Takové drsné filmy pro dospělé, to jsem vůbec nečekal.

Když přišla domů, obořil jsem se na ni

Jakmile se vrátila domů, hned jsem jí řekl, že už všechno vím a že tohle je na mě moc. Moje máma se přece nemůže dívat na takováto videa.

To bylo asi poprvé, co se na mě naštvala. Řekla mi, že je žena a má svoje potřeby a já že jsem pako, co jí zůstalo na krku. Vynadala mi, že bych si měl někoho najít, ať už je ode mě klid.

Autor: René podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články