Jindra (44): Tajná schůzka mé manželky s bývalou přítelkyní měla nečekaný konec

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 75
muz 75

Jindra žije v manželství s Janou už pět let. Až donedávna si myslel, že jí může ve všem věřit. Samozřejmě že svou ženu dobře zná a věděl, že před ním žila delší dobu se ženou. Dokonce se s její expřítelkyní jednou potkal. A rozhodně se nedalo říci, že by si porozuměli. To ale netušil, že jeho žena si naopak s Mirkou rozumí stále víc a víc.

„Chlapi se mi často posmívali, že jsem si vzal bisexuálku, která mi jednou určitě uteče s holkou. Tvrdil jsem, že je to blbost. Jenže jsem se mýlil,“ přiznává Jindra.

S Mirkou se rozešla kvůli jejímu poměru. Ona to ale nikdy nepochopila

Jana chodila s Mirkou necelé dva roky. Jenomže její přítelkyně jí zahýbala. Když na to Jana přišla, rozešla se s ní. I když ji Mirka přemlouvala a tvrdila, že to byl úlet, vztah nakonec skončil. Po roce se Jana zamilovala do Jindry. „Věděl jsem od začátku o jejím předchozím vztahu. Nikdy jsem s tím neměl problém, byla to minulost,“ říká Jindra.

Po dvou letech vztahu si Janu vzal. Jenomže to netrvalo ani půl roku a ozvala se Mirka. „Napsala Janě zprávu, že se chce sejít. Jana mě poprosila, abych ji doprovodil. Už když nás u baru spatřila společně, bylo jasné, že jsme jí pokazili plány.“ Mirka totiž celou dobu vyprávěla, že chtěla jenom svou kamarádku po letech vidět. Neudala žádný konkrétní důvod toho, proč se ozvala. „Bylo ale jasné, že kvůli mně nemohla říci víc,“ dodává Jindra.

Urazila mě. Nechtěl jsem, aby se scházely

„Když si Jana odskočila na záchod, Mirka se do mě začala navážet. Jestli prý mi nevadí chodit s lesbičkou. Ujistil jsem ji, že Jana je teď určitě na muže. Potom si mě změřila pohledem a řekla mi, že stejně jako kdovíjaký chlap nevypadám,“ vzpomíná Jindra.

Když se večer vrátili ze schůzky domů, požádal Janu, aby už Mirce neodepisovala. „Souhlasila, že nejspíš její bývalá nečekala, že se vdala. Pravděpodobně ji chtěla získat zpátky. Slíbila mi, že se s ní už vídat nebude. Jenomže mi lhala,“ říká Jindra.

Tajně se spolu sešly. Mirka získala, co chtěla

Jana bohužel nakonec prosbám Mirky neodolala. Tajně se s ní sešla, když nebyl její manžel doma. „Když jsem se vrátil z práce, žena seděla v zamyšlení na posteli. Přiznala se mi, že se stavila Mirka. Nejprve jsem nic nepochopil, ale později mi z vyprávění došlo, že se spolu vyspaly.“

To ovšem nebyl největší šok. Jana se totiž přiznala, že sex s Mirkou jí připomněl, proč si tehdy vybrala ženu. „Rozhodla se, že chce dát Mirce po letech ještě jednu šanci. Nemám se prý na ni zlobit, že mě opouští,“ říká Jindra.

Bohužel pro Jindru tím manželství skončilo. Je nyní v rozvodovém řízení. Se svou ženou nemluví. „Dělala ze mě hlupáka. Měla si rozmyslet před lety, jestli je i na muže, nebo ne,“ dodává na konec svého příběhu.

Jindra
Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články