Jaromír (48): Manželčina kamarádka se mě pokusila svést. Když jsem nesouhlasil, řekla mi o rozvodu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 49
muz 49

Něco velmi podivného se přihodilo našemu čtenáři Jaromírovi. Ten se s námi o svůj zážitek rozhodl podělit, protože jej dle svých slov stále nedokázal vstřebat. Jeho žena mu totiž udělala něco, co nikdy v životě nebude schopen pochopit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

E-mail od Jaromíra nás velmi překvapil. Podobný životní příběh jsme tu totiž ještě neměli. Po jeho přečtení se Jaromírovi nedivíme, že jednání své ženy doposud nepochopil a že ho velmi ranilo.

Procházeli jsme krizí, která nebyla první ani poslední

„Jak už to tak v manželství po tolika letech bývá, já a moje žena jsme čelili již několikáté krizi,“ dozvídáme se hned v úvodu Jaromírova e-mailu.

Jaromír se nám svěřil, že poté, co se obě děti odstěhovaly z domu a šly si tzv. po svém, to šlo mezi ním a jeho ženou Marií pořádně z kopce.

„Jsme svoji přes dvacet let, ten stereotyp mezi námi se musel někde projevit,“ uvažuje a zároveň dodává, že ani přesto nechápe, čeho byla jeho manželka schopná.

Zájem jiné ženy mě sice potěšil, ale nechtěl jsem ho opětovat. Byl jsem přece ženatý

Když se o Jaromíra začala zajímat kamarádka jeho manželky a dávala mu jasně najevo, že by o něco stála, jakožto muže ho to prý velmi potěšilo.

„Manželčinu kamarádku jsem znal jen tak letmo, neměl jsem nikdy potřebu seznamovat se s ženskými, se kterými se moje Marie vídala,“ píše Jaromír naprosto otevřeně. „Nebudu ale lhát, že mě nepotěšil zájem z její strany,“ dodává.

Ačkoli mu lichotilo, že mu jiná žena začala tzv. nadbíhat, opětovat jí to nechtěl. Byl totiž ženatý, a i když s manželkou měli jisté neshody, stále ji měl velmi rád.

Aby mě získala, prozradila mi tajemství. Doteď jsem to nerozdýchal

„Jednou jsem byl doma sám a manželčina kamarádka Simona přišla k nám domů,“ popisuje Jaromír. „Řekl jsem jí, že manželka není doma, a ona mi odpověděla, že to ví a že přišla za mnou,“ pokračuje.

Poté se stalo něco, co Jaromír nečekal. Simona po něm vyjela. Když se začal bránit, prozradila mu něco, co doteď nedokázal rozdýchat.

„Řekla mi, že ji za mnou poslala moje žena,“ svěřuje se zaskočený Jaromír. „Dokonce jí prý namluvila, že se budeme rozvádět a že nechce, abych skončil sám. Že se mě má ujmout,“ zoufá si nešťastný Jaromír.

Nikdy nepochopím, že byla schopna něco takového udělat

„Jen co se manželka vrátila domů, žádal jsem vysvětlení,“ píše. „Nejdříve koukala jako puk, ale poté mi řekla, že by se chtěla rozvést. A své jednání omluvila tím, že nechtěla, abych zůstal sám, tak mě dohodila kamarádce,“ nemůže tomu uvěřit.

Jaromír napsal, že jeho žena skutečně podala žádost o rozvod. Nyní žijí odděleně a podle všeho to vypadá, že si Marie dokonce někoho našla. Jaromír k ní však stále něco cítí a velmi ho bolí, co byla schopna jeho žena udělat.

„Nikdy v životě to nepochopím. Chtěla se mě zbavit, ačkoli já ji nikdy nepřestal mít rád,“ uzavírá svůj příběh.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články