Janek (35): S přítelkyní jsme se dohodli, že s dětmi ještě počkáme. Kamarád mi pak ukázal hodně zvláštní video

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz zamysleny
Zdroj: Shutterstock

Janek a jeho přítelkyně Karolína se shodli na tom, že se založením rodiny ještě nějaký čas počkají. Oba dva sice chtějí děti, ale momentálně mají jiné zájmy. Janek měl za to, že jsou s tím rozhodnutím v pohodě. Jenže pak se něco stalo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Janek byl přesvědčený, že se oba dva drží plánu. Dohoda byla, že dítě nejdříve za rok, možná ještě o kousek později. Jeho kamarád mu pak ale ukázal jedno zvláštní video. To Janka donutilo změnit názor.

Děti byly v plánu. Ale ne teď

„Já i Karolína jsme děti chtěli,“ netají se Janek. „Oba dva jsme plánovali minimálně dvě děti, máme totiž sourozence a víme, že mít možnost vyrůstat s někým je prostě k nezaplacení,“ vysvětluje.

Partneři se ale shodli na tom, že děti jsou sice v plánu, nicméně ne teď hned. Podle Janka o tom několikrát diskutovali a dospěli k jasnému rozhodnutí.

„Řekli jsme si, že děti teď nechceme. Že jestli někdy, tak nejdříve za rok,“ píše. „Od té doby jsem to bral tak, že jsme domluvení, a dál jsem to neřešil,“ přiznává Janek.

Kamarád mi ukázal zvláštní video

Zatímco Janek žil v domnění, že miminko není v plánu, jeho přítelkyně Karolína to očividně viděla úplně jinak.

„Jednou jsem si šel posedět s kamarádem a on mi ukázal hodně zvláštní video,“ naznačuje Janek. „Já totiž nemám sociální sítě a tohle všechno jde mimo mě. Kamarád Pavel ale sociální sítě má a sleduje tam i Karolínu,“ vysvětluje Janek.

Na videu byla právě Karolína, která v obchodě s dětskými potřebami společně s kamarádkou vybírala kočárek. Ve videu si dokonce hladila bříško a s úsměvem prohlásila, že už se nemůže dočkat, až bude v kočárku vozit miminko.

Udělal jsem velkou scénu

Janek na nic nečekal. Na základě videa dospěl k názoru, že ho jeho přítelkyně podvedla – ačkoli byli domluveni, že bude brát prášky, on si byl jistý, že je za jeho zády nebrala a otěhotněla.

„Byl jsem rudý vzteky, když jsem přijel domů,“ netají se Janek. „Hned jsem vyjel po Karolíně, chtěl jsem vědět, co to mělo znamenat,“ popisuje. „Byl jsem si opravdu jistý tím, že mě tahala za nos a je těhotná.“

Vyčítám si to

Karolína byla v šoku. Vůbec nechápala, proč se Janek zlobí a proč ji obviňuje ze lži. Následně jí došlo, o čem celou tu dobu mluví, a tehdy se začala smát.

„Vytočilo mě, když se najednou rozesmála a začala tvrdit, že je to jinak, než to vypadá,“ zlobí se Janek. „Pak mi vysvětlila, že byla s kamarádkou v obchodě, protože kamarádka čeká miminko. A ta scéna byla prostě jen vtip,“ píše.

Janek se přiznal, že se hrozně styděl. Vyčítal si, že udělal takovou scénu a obvinil svoji přítelkyni ze lži. Teď už ví, že to bylo jinak.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články