Marika (29): Chci dítě a vymyslela jsem způsob, jak ho získat. Před okolím to musím tajit

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena chce dite
Zdroj: Shutterstock

Už jako malá holka jsem si plánovala, že jednou budu mít nejméně tři děti. V mých plánech samozřejmě nechyběl také milující manžel, velký rodinný dům, obrovský pes a vysněná práce. Která holka něco takového neplánuje?

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Život ale častokrát není takový, jaký si ho naplánujeme, když jsme ještě malé naivní děti. I moje realita byla úplně jiná, než jakou jsem si před lety vysnila.

Pořád jsem si říkala, že ten pravý teprve přijde

Randit jsem začala v poměrně brzkém věku. Rodiče z toho tenkrát nebyli zrovna nadšení, nicméně zakázat mi to nedokázali. Postupem let jsem vystřídala několik partnerů, ale žádný z nich nebyl ten pravý.

Opakovaně jsem se uklidňovala, že to teprve přijde. Hledala jsem odůvodnění, proč nebýt zklamaná z toho, že jsem se ještě nedokázala usadit. Moje kamarádky se postupně vdávaly, zakládaly rodiny. A já pořád nic.

Chtěla jsem svoji vysněnou pohádku

Velmi dobře si pamatuji na chvíle, kdy jsem si jako malá holčička v obýváku kreslila obrázky. Opakovalo se na nich pořád to samé.

Vysnila jsem si velkou rodinu, milujícího manžela, malovala jsem si obrovský dům se zahradou a bazénem. Přesně po tomhle jsem toužila, osud mi to ale nechtěl dopřát. Já ale chtěla svoji vysněnou pohádku.

Záviděla jsem jim, taky jsem si přála dítě

Kdykoli mi některá z mých kamarádek s nadšením oznamovala, že je těhotná, v duchu jsem jí to záviděla. Také jsem si moc přála miminko. A čím více mých kamarádek mělo rodinu, tím byla moje touha silnější.

Bohužel jsem stále nedokázala natrefit na partnera, se kterým bych si uměla představit mít děti. V mém životě se muži střídali, ale žádný z nich nebyl ten pravý. Touha po dítěti ale byla stále silnější.

Vymyslela jsem způsob, jak dítě získat

Ne nadarmo se říká, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Já si připadám zoufalá. Zoufalá z toho, že jsem v okruhu kamarádek jediná, která nejenže nemá partnera, ale nemá ani děti.

Tak moc jsem se tím trápila, až jsem vymyslela způsob, jak vysněné miminko získat. Před svým okolím to ale musím tajit, je mi totiž jasné, že by pro mé počínání neměli pochopení.

Jsem rozhodnutá, udělám to

Dospěla jsem k rozhodnutí, že když mi osud nechce přihrát do života partnera, který by mi splnil sen o miminku, půjdu tomu štěstí trochu naproti. Od jisté doby si chodím do barů a různých podniků vyhlížet potencionálního otce svého dítěte.

Jakmile natrefím na muže, který se mi bude líbit vzhledově a bude to mít v hlavě v pořádku, vyspím se s ním. Naplánuji to tak, abych měla zrovna plodné dny, a svému protějšku zalžu, že užívám hormonální antikoncepci.

Dobře si uvědomuji, že to není ten nejrozumnější nápad. Já si ale opravdu přeju miminko a chci ho mít co nejdříve. Nemám čas čekat, až si najdu partnera, nějakou dobu se budeme otrkávat a teprve potom možná budeme mluvit o dítěti. Jsem odhodlaná dotáhnout svůj plán do konce.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články