Janek (30): Když se přede mnou svlékla, dostal jsem strach. Neváhal jsem ani vteřinu a vzal nohy na ramena

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz zena svlekani
Zdroj: Shutterstock

Sbalil jsem v baru fakt nádhernou kočku. Sebevědomí jí nechybělo, okamžitě si mě získala. Bylo jasné, že toho večera skončíme u mě nebo u ní doma. Už jsem si představoval vášnivou noc. To jsem ještě netušil, že uprostřed noci z její ložnice uteču!

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Kamarád Pavel mě vytáhl ven. Prý už měl dost toho, jak se už dva měsíce po rozchodu s bývalou přítelkyní plácám na místě. Podařilo se mu mě opít a dostat do nálady. Pak jsem si jí všiml. Byla tak krásná, že jsem z ní nedokázal spustit oči.

Chováš se jako ukňouraná ženská!

Rozchod s nyní již bývalou přítelkyní Monikou mě fakt dostal. Byli jsme spolu čtyři roky a konec jsem opravdu nečekal. Semlelo mě to jak rychlík na Prahu.

Nemohl jsem se z toho vyhrabat. A to jsem sakra chlap! Kamarád Pavel už toho měl plné zuby. „Chováš se jako ukňouraná ženská. Seber se přece!“ naléhal na mě. Docházela mu se mnou trpělivost a já se nedivil. Fakt jsem se choval hloupě.

Nemohl jsem z ní spustit oči

Věděl jsem, že kamarádovi hodně dlužím, proto jsem ani moc neprotestoval, když mě lákal do baru. Prý si trochu vyhodíme z kopýtka. A nemýlil se, během pár hodin mě stihl pěkně opít.

Dobře jsem se bavil. Vlastně tak dobře, jako poslední týdny ne. Pak jsem si všiml krásné černovlásky stojící kousek od baru. Byla tam s kamarádkou a byla fakt nádherná.

Nemohl jsem z ní spustit oči. Něco mě k ní táhlo, možná za to mohl alkohol, možná fakt, že jsem byl dlouhou dobu sám. Musel jsem ji získat!

Skončili jsme u ní doma

„Půjdeme k tobě, nebo ke mně?“ vypadlo ze mě. Posílen alkoholem jsem si nebral servítky a na danou slečnu to vybalil pěkně od podlahy. Zamrkala na mě a svůdně odpověděla, že bydlí nedaleko. Bylo rozhodnuto.

Cestou k ní jsem si představoval vášnivou noc. Fakt jsem se těšil, že si po dlouhé době užiju. I ona vypadala, že se těší. Rozhodně nic nenamítala, když jsem se k ní měl už cestou k jejímu bytu.

Najednou jsme byli v ložnici. Nevnímal jsem, že je zařízená poněkud temně. Měl jsem v hlavě úplně jiné věci. A pak se stalo něco, co jsem rozhodně nečekal…

Pohled na ni mě vyděsil

Na nic nečekala a začala se svlékat. Uvítal jsem, že jde rovnou na věc. Pak jsem si ale začal prohlížet její tetování a začal jsem se cítit dost nepříjemně.

Na těle měla několik kérek a vesměs všechny byly tematicky stejné – satanovo číslo, kapky krve, kříže, ďáblova hlava. Pohled na ni mě vyděsil.

Najednou jsem dostal strach. Vcukuletu jsem si pobral své věci a doslova prchnul z její ložnice. Cožpak jsem mohl vědět, co je zač?!

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články