Jan (56): Moje tchyně po letech rozvázala jazyk. Manželku jsem v tu ránu vystěhoval

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz zlost
Zdroj: Shutterstock

Náš čtenář byl šťastný, když i v pozdějším věku potkal ženu, se kterou chtěl strávit zbytek života. Jeho tchyně mu ale po několika letech sdělila informaci, která ho přiměla k radikálnímu kroku.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Divil jsem se, že mě tak rychle žene do chomoutu

„S Monikou jsem se seznámil přes kamaráda. Byla to známá jeho známé. Byla také sama, a tak nás v podstatě dali dohromady,“ vysvětluje Jan seznámení se svou ženou.

Padli si do oka takříkajíc na první pohled. Po pár měsících společného života začala Monika tlačit na to, aby si ji vzal za manželku. „Vysvětlovala mi, že tím chce jen potvrdit náš vztah. Neviděl jsem na tom nic zvláštního, a tak jsem ji během jarního výletu požádal o ruku pod stoletou lípou,“ dodává.

Svatba byla skromná. Jen pár svědků, členů rodiny a Janovy děti z předchozího manželství. Připadalo mu zvláštní, že ze strany Moniky přišlo jen pár lidí, a ty navíc skoro ani neznal.

Uběhlo pár let a tchyně mi všechno řekla

„Naše soužití probíhalo celkem v poklidu. Monika mi stále dávala najevo svoji náklonnost. Myslel jsem si, že je to dobrá žena. Jen nikdy příliš nechtěla mluvit o svojí minulosti a o tom, proč vlastně nikdy neměla žádné děti. Prý je prostě nechtěla.“

Po několika letech Jana jeho tchyně poprosila, aby jí pomohl opravit střechu na jejím domě. Jako správný kutil samozřejmě prosbu o pomoc neodmítl a za tchyní na víkend odjel.

„Když bylo všechno hotovo, večer jsme spolu sami trošku popili a ona mi začala vyprávět neuvěřitelné věci. Nejdřív mě napadlo, že to nemyslí vážně, ale říkala mi takové detaily, že si to nemohla vymyslet,“ říká zdrceně.

Tchyně mu sdělila, že její dcera už byla vdaná. A ne jednou. Prý už je třikrát rozvedená a každého muže pokaždé jen o všechno obrala a rozvedla se s ním. „Tohle by mě ve snu nenapadlo, ale když mi začala ukazovat fotografie a dávala mi další informace, nevěřil jsem vlastním očím.“

Dušovala se, že je všechno jinak

Po dlouhém naléhání šla ven s pravdou i jeho žena Monika. Informace seděly do puntíku. Řekla mu, že tentokrát se opravdu zamilovala, chce s ním zůstat a nikdy ji nenapadlo ho o všechno obrat, jako tomu bylo v jejích předchozích manželstvích.

„Sice jsem si všechno vyslechl, ale přestože jsem ji měl rád, byl jsem rozhodnutý, že ji vystěhuji a nechci s ní mít už nic společného. Už bych jí nedokázal věřit. Naštěstí ode mě nedostala a ani nedostane nic. A za všechny ty chlapy jsem teď podal žádost o rozvod já,“ zakončuje své vyprávění Jan.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články